SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 7 stycznia 2012

Krzesło mebel podstawowy


Każdy z nas ma swoje ulubione krzesło. Gdy jestem w domu siadam najczęściej właśnie na nie. Podobnie, gdy jestem u znajomych widzę, że siadają tam gdzie im najwygodniej. Lubię krzesła o określonym stylu, formie, kształcie i designie. Karina ma  zupełnie inne preferencje. Cóż, różnica pokoleń:) Ale nie tylko... Każdy z nas ma swoją osobowość, swój rodzaj wrażliwości na piękno. Każdy indywidualnie dobiera czy wybiera sobie miejsce, gdzie chce postawić "swoje" krzesło. Może to być kuchnia, ale równie dobrze i łazienka. Może być to salon lub pokój dzienny z jadalnią. Zrobiłam mały rekonesans w sklepach meblowych i... niestety, nie znalazłam, przynajmniej dla siebie takiego krzesła o jakim marzę. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na różne krzesła, ich wkomponowanie w pomieszczenie, w której są również i miłym dla oczu meblem.  Natomiast w pierwszej kolejności zauroczone zapraszamy was do "znalezionego" domu Jakuba Holm`a w Klampenborg w Danii i jego żony, projektantki przemysłowej Barbara Bendix Becker z mistrzowskim zestawieniu starych złoconych luster i eleganckich krzeseł Pou`a Kjaerholm`a. 
                          zdjęcia: Remodelista

Każdy indywidualnie dobiera czy wybiera sobie przestrzeń, gdzie chce postawić "swoje" miejsce do siedzenia. Może to być kuchnia, ale równie dobrze i łazienka. Może być to salon lub pokój dzienny z jadalnią. Zrobiłyśmy jak pisałyśmy wcześniej, mały rekonesans w sklepach meblowych i... niestety, ja nie znalazłam dla siebie takiego krzesła o jakim marzę. Karina wprost przeciwnie;) Upiera się przy swoim więc, prezentuję Wam pakiet innych modelowych "siedzisk" czyli krzeseł.

                                                          zdjęcia : .cloudfront.com i tumbr.com

zdjęcia : .cloudfront.com i tumbr.com
 
zdjęcia : .cloudfront.com i tumbr.com

                                                         zdjęcia : .cloudfront.com i tumbr.com


Choć najlepiej czujemy się w domu pełnym harmonii i stonowanej bieli, to nie przeszkadza nam w podziwianiu godzinami wnętrz, gdzie królują krzesła w rożnej kolorystyce o różnorodnych kształtach...    


                                                        zdjęcie : Skona Hem

Klasykiem stylu jak dla mnie jest, jednak Line Klein. W wolnej chwili zachęcamy obie z Kariną do wejścia na  stronkę nie tylko fotografa :)


                                                      
Życzymy Wam miłego weekendu w ciepłym domu, w wygodnych krzesłach, fotelach czy najzwyczajniej... na kanapach.

                                                

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz