Przejdź do głównej zawartości

Duńczycy robią to takZaczęłam od poszukiwania Inspiracji na ścianę, a dokładnie na moją ścianę ze zdjęciami. Kilka bardzo starych  ramek już mam. Niemniej brakuje mi innych do obecnej koncepcji. Jak znam siebie będzie jeszcze kilka razy ewoluować zanim postawię przysłowiową kropkę nad i i stwierdzę. " Tak, to jest to". Sobota, więc czas na poranny przegląd agencji nieruchomości... i  jest.  Nie tylko ściana o jakiej pisałam :) Tym razem obiektem mojego pożądania jest 225 m kw. mieszkanie w Kopenhadze, które znalazłam w Femina. Wnętrza są doskonałym połączeniem nowoczesnego designu z np. Muuto, Arne Jacobsena, Eames. Ba jest nawet kilka uniwersalnych kawałków z Ikea ... Uwielbiam wszystkie białe półki na książki, wyglądają jak dzieło sztuki!
P.S. W katalogach wnętrzarskich dużo uwagi poświęca się ostatnio drewnu. Znak to ewidentny, że drewno jest modne i wróciło pod "lupę" stylistów, dekoratorów i Producentów. A że jest piękne i trwałe, zwłaszcza to skandynawskie, nie będę udowadniać, bo to fakt !!! Z boku widoczna jest rewelacyjna drewniana taca, a także postarzana tablica z... drewna. Pełne uroku, wdzięczne i bardzo gustowne dodatki gorąco polecam nie tylko do domu. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson