SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 9 października 2013

Nieznośna "lekkość" Bytu...
O ile można nosić się modnie tak też swobodnie modnie można żyć. Moda wnętrza! I to jest to. Zrobienie dobrego aranżu i zdjęcia nie jest przypadkowym zajęciem. 
To sztuka wymagająca sporego nakładu pracy.  Może być również melanżem stylów i dodatków jak na zdjęciu lampa, dostępna w sklepie scandiconcept. Fachowcy branży stylistycznej twierdzą że znakomici styliści wnętrz doskonale mieszają rzeczy, zabytkowe przedmioty, tkaniny czy faktury. Dla mnie skromnej fanki jasnych kolorów i pomieszczeń jest to jedynie kolejny przykład na różnorodność gustów czy upodobań. Żeby dobrze wyeksponować wygląd, detale i przeróżne elementy na jakie watro zwrócić uwagę, potrzebny jest smak, gust i wyczucie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, dowodów na to, że piszę o Fakcie a nie tylko Akcie :)

A co u nas? Dziś kilka miłych niespodzianek. Dwa branżowe spotkania. Cieszymy się, że udane. Ogólnie dzień bardzo udany i piekielnie pracowity! Przy okazji - dobrze robi spojrzenie w dzień z perspektywy udanych spraw. To jest sprawdzone :)
  


 
   zdjęcia: Residence, pics. sawyerberson

4 komentarze:

 1. Bardzo podobają mi się te lampy na kablach obok łóżka. Niby nic, a jednak!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo.... jak patrzę na różne wspaniałe blogi to co chwila urządzałabym się od nowa...ach...
  Miłego weekendu

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, jak cudnie. Dzięki za ucztę dla oczu :)

  OdpowiedzUsuń