Przejdź do głównej zawartości

Magiczna Aura Świąt 
Dzisiejsze Inspiracje kreowane są darami natury a i podszyte też jej kolorytem. Zjawiskowe i nietuzinkowe, w których "bazą" są bielone gałęzie, drewniane gwiazdki czy inne ozdoby. Ja już zanurzam się w przepastną szufladę z biżuterią. Karina oświadcza stanowczo - nie, tylko nie te korale... Tak, w takich chwilach bardzo klarowną jest nasza międzypokoleniowa wymiana doświadczeń :) Magię Świat odczuwamy niemal na każdym kroku. Niespełna kilka kartek w kalendarzu zostało wszystkim do wigilijnej kolacji. A już we wtorek, czyli za 10 dni, Magiczna Moc Świąt zapanuje w naszym i ufamy, że w waszych domach również. Dziś bardzo ładne i delikatne świąteczne dekoracje - kreacje, jakie są kolejną propozycją do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 
 
 
 

 
 


 
  
   zdjęcia: Skona Hem, Pinterest, Flicklr

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson