SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 10 lutego 2014

Beautiful livingFantastyczne są wnętrza w jakich widać życie :) Mam na myśli i przed oczyma takie domy czy mieszkania, gdzie widać rzeczy, lekki rozgardiasz wynikający z realizowania potrzeb ich właścicieli. Rozrzucone ciuchy, niedbale położone książki czy czasopisma. Na blacie w kuchni okruszki chleba lub... ziarenka rozsypanej kawy. Bo to jest właśnie Życie. Nie takie jak we wnętrzarskich "luksusach" świecących clear`em i samotnią. Nie takie, gdy dom zostaje wystawiony do sprzedaży i wszystko jest "pod linijkę". Wiem o czym pisze bowiem mam za sobą taki etap w życiu, gdy zainteresowani naszym domem przychodzili, oglądali takie wnętrza... Neutralne,  ładne, czyste ale bez odrobiny naszej prywatności w postaci choćby wcześniej wspomnianego życiowego bałaganiku :) Dziś zapraszamy do wnętrz jakich klimat nasuwa mi skojarzenia związane z kulturą wschodu. Troszkę  bajkowe i poniekąd landrynkowe i słodkie. Nie-Ciekawy lampion w stylu marokańskim na przykład. Albo dywan - niemal perski. Fantastycznie jest po nim stąpać zważywszy na wysokość tkanej wełny. 

                                                                             zdjęcia: Lovely Life

6 komentarzy:

 1. Też lubię oglądać na zdjęciach wnętrza z Życiem, dlatego lubię, gdy np. sławne osoby pokazują, jak mieszkają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny jest ten marokański dywan...i poduszka w kropeczki na szarej kanapie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też bardzo lubię takie wnętrza w których widać, że coś się działo przed momentem. Które nie są robione przed wcześniejszym wysprzątaniem i wystylizowaniem... :) choć te drugie tez potrafią być piękne.
  no i ten dywan! wzdycham do niego od dawna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam niedawno artykuł dotyczący fotografii we wnętrzach i jedną z wskazówek było, żeby właśnie kawałek takiego życia uchwycić :) - kubek z kawą, czasopismo na stole :). Rzeczywiście wprowadza to cieplejszy klimat.
  Dywam cudo, chciałabym mieć taki biały, ale to może dopiero latem, kiedy się sezon kominkowy skończy ;). Puf będzie mój ;) bardzo mi się takie podobają :).

  OdpowiedzUsuń
 5. loving it :))))))))))))))))))))) ten dywan --uwielbiam ten wzor i kolorystyke :)) cudnie :)))

  zapraszam do siebie na poremontowy efekt ścian na szybko świeżo po robocie:))

  buziak:)**

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciepły dywan pod stopami to jest to!!!!


  pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń