SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 27 marca 2014

Życie
Witamy się chyląc nisko czoło z Wami, Kochani !!! Jesteśmy. I  bardzo Nas to cieszy zwłaszcza, że obie tęskniłyśmy za Wami i za waszymi Blogami >P


11 komentarzy:

 1. Bardzo sie ciesze, ze jestescie I trzymam kciuki!!!gorace pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana przepięknie napisane! cóż można dodać... love You! całą resztę napisałam w mailu..
  przepiękne to zdjęcie! trzymajcie się dziewuszki i nie dajcie się! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha:) Ja znam Was krótko, ale bardzo polubiłam Wasz blog i brakowało mi Waszych postów.. Bardzo się cieszę że jesteście i trzymam kciuki za rehabilitację! Zdrówka życzę i życzliwości Wszechświata!

  OdpowiedzUsuń
 4. sztuką i jedną wielką przygodą ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie napisane... masz całkowitą rację, że liczą się drobne gesty...rozmowa z drugą osobą, usmiech i życzliwość.
  Życzę Tobie i Twojej córce duuuuużo zdrowia, radości i miłości:)

  Pozdrawiam Cię mocno,
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki wpis z rana bardzo mnie poruszył. Przeżywajcie przygody i inspirujcie się sztuką i czerpcie z życia garściami. Ciepło pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się że jesteście, zawsze tylko czytam, oglądam, teraz spojrzałam inaczej. Bardzo się cieszę, bo trochę przygasła mi własna radość życia, z powodu choroby syna. On też czeka na „naprawę”, dlatego radość życia bijąca z tego wpisu udzieliła mi się, za to dziękuję, i po mojemu życzę jak najwięcej sił do życia i błogosławieństwa Bożego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny wpis. Dużo zdrówka dla Was :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam! Wiem, że w obliczu prawdziwych przeciwności losu człowiek zaczyna dostrzegać to, co naprawdę ważne. Przykre, że los was tak doświadcza, ale dzięki temu jesteście bardziej świadome niż większość z nas. A tego mogę pozazdrościć! Ja też przygotowuję się do operacji ginekologicznej. To moja trzecia w życiu ingerencja chirurgiczna. Wcześniej wycięto mi woreczek żółciowy i guza tarczycy. Teraz kolejna.Niby to nic w porównaniu z tymi poważnymi, ale zawsze może się coś nieprzewidzianego wydarzyć. Cieszę się więc, że już jesteście i wspieram na odległość.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzymam kciuki, wracajcie do zdrowia :) Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 11. Lil, ja dopiero teraz przeczytałam... Nie widziałam Twoich lekkich inspiracji na fb i zaniepokoiłam się przez moment. Dobrze, że już dobrze:). Sił na rekonwalescencję dla Ciebie i Kariny i nadal takich cudnych inspiracji. Mam nadzieję, że do zobaczenia kiedyś:)

  OdpowiedzUsuń