SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 22 kwietnia 2014

Koronkowy zawrót głowy


 
 
 
 
 
Piękne są te wiosenne spacery... Dziś będąc w Parku nie sposób było mi nie dostrzec delikatnych, czarownych i jakże subtelnych znaków zmieniających się pór roku. Koronkowo ozdobione płatkami kwiaty na licznych krzewach i drzewach stanowią nie tylko cudny widok dla oczu. Dają niezliczone możliwości korzystania z Inspiracji Naturą przy tworzeniu czy kreowaniu. Uśmiecham się na sam ich urokliwy obraz w pamięci,  bowiem od zawsze kojarzyły mi się one z Primo - z Kobiecością i kruchością. Secundo -  z zauważeniem, UWAGA !!!  postrzegania przez ludzi, tego co Matka Natura uczyniła cudem. Tertio - równie niepewnym jak jutro jakie nie wiem,  co przyniesie. 
 
 

Kompletnie oniemiałam z wrażenia,  z zachwytu, z uroku i prostoty ich treści.  I jeszcze jedno. Już wiem i rozumiem, dlaczego tak ważny jest właśnie ten dzień...  Bowiem nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.  Chciałabym wierzyć , że tylko Dobro.
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                      zdjęcia: Pintertest

6 komentarzy:

 1. Cudne te koronki. Znalazłam ten blog przypadkowo, ale obiecuje zostac stała czytelniczką. pozdrawiam, Samira

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, bije z nich kruchość, delikatność, subtelność, rozkwit, to co kojarzy się z wiosną. Masz rację inspiracji można szukać wszędzie, trzeba tylko uważnie się przyjrzeć...te zdjęcia to pokazują. Zatrzymajmy się na tym co jest dzisiaj, bo nie wiadomo co przyniesie jutro.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kobieco:) Piękne są:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja wielka słabość, podobnie jak piękna porcelana i mnóstwo innych rzeczy. Jestem kobietą ...

  OdpowiedzUsuń