SKLEP SCANDICONCEPT

niedziela, 18 maja 2014

Dom dla Matki i CórkiSzukałam i znalazłam odbicia światła jakiego mi brakowało. Urocze "kobiece wnętrze" w którym biel przecudnie łączy się z  pastelami ścian oraz z soczystością barw żywych kwiatów.  To holenderski dom dla "Matki i Córki" jak zaznacza jego projektant i stylista Kim Timmerman. Efekt bieli zamknięty w dodatkach we wnętrzach. Kapitalny aranż. Jest  wyborny i wytrawny. Z klasą.  Myślę, że z tego powodu tak  mi dziś się spodobał.  Wewnątrz domu znajdują się proste meble i przepiękna zieleń za oknami. Kuchnia bardzo podobna do  skandynawskiej i przedniej urody lustro jako mebel i dekoracja w jednym tuż obok jadalnego stołu. Ten zjawiskowy dom znajduje się w depresyjnie położonej Holandii. Cóż za paradoks albo zbieg okoliczności :) Tam niemal cały czas jest taka pogoda jak dziś nad morzem. "Wylewnie" rzecze Karina. Dla jasności dodam, że pada cały ranek z krótkimi przerwami.  
 

                         Olbrzymia lampa którą można zawiesić nad stołem jest TUTAJ


 Butelkę z zamykaczem, drewniane deski do krojeniz czy ceramiczne kubeczki albo miseczki   znajdziecie www.scandiconcept.pl

                                                                            via. Kim Timmerman

4 komentarze:

 1. Nic tylko się zakochać. ..przepiękne, kobiece wnętrze. .

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello, absolutely perfect styling and colors....thank you for sharing :)
  Have a lovely day!
  Lucia

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie....rozmarzyłam sie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze mi tu... :), a różowa komoda mnie urzekła :)- moja babcia miała identyczną, ale w kolorze natrulanym rzecz jasna :)

  OdpowiedzUsuń