Przejdź do głównej zawartości

Dom dla Matki i CórkiSzukałam i znalazłam odbicia światła jakiego mi brakowało. Urocze "kobiece wnętrze" w którym biel przecudnie łączy się z  pastelami ścian oraz z soczystością barw żywych kwiatów.  To holenderski dom dla "Matki i Córki" jak zaznacza jego projektant i stylista Kim Timmerman. Efekt bieli zamknięty w dodatkach we wnętrzach. Kapitalny aranż. Jest  wyborny i wytrawny. Z klasą.  Myślę, że z tego powodu tak  mi dziś się spodobał.  Wewnątrz domu znajdują się proste meble i przepiękna zieleń za oknami. Kuchnia bardzo podobna do  skandynawskiej i przedniej urody lustro jako mebel i dekoracja w jednym tuż obok jadalnego stołu. Ten zjawiskowy dom znajduje się w depresyjnie położonej Holandii. Cóż za paradoks albo zbieg okoliczności :) Tam niemal cały czas jest taka pogoda jak dziś nad morzem. "Wylewnie" rzecze Karina. Dla jasności dodam, że pada cały ranek z krótkimi przerwami.  
 

                         Olbrzymia lampa którą można zawiesić nad stołem jest TUTAJ


 Butelkę z zamykaczem, drewniane deski do krojeniz czy ceramiczne kubeczki albo miseczki   znajdziecie www.scandiconcept.pl

                                                                            via. Kim Timmerman

Komentarze

 1. Nic tylko się zakochać. ..przepiękne, kobiece wnętrze. .

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello, absolutely perfect styling and colors....thank you for sharing :)
  Have a lovely day!
  Lucia

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie....rozmarzyłam sie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze mi tu... :), a różowa komoda mnie urzekła :)- moja babcia miała identyczną, ale w kolorze natrulanym rzecz jasna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson