SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 13 maja 2014

Nowości w Scandiconcept czyli wnętrza w blaskuWnętrza w jakich pojawiły się dodatki w kolorze złota czy miedzi są zgoła inne niż te, do jakich zdążyli Nas już przyzwyczaić skandynawscy projektanci,  a tym samym Producenci. Początkowo wywołały duże zaskoczenie. Teraz przyjmujemy te nowe propozycje dekorowania wnętrz w blasku, z otwartą wyobraźnią,  z chęcią wprowadzania zmian i z odwagą. Tak, z odwagą.  Przyzwyczajanie jako druga natura człowieka jest raczej normą, zatem by podejść do nowości z kreatywnym doń nastawieniem, warto skusić się by zmiana wystroju wnętrza domu była zgodna ze zmianą swoich nastawień, przyzwyczajeń i możliwości związanych także z upodobaniami. Jeszcze całkiem niedawno złote dodatki bardziej pasowałyby nam do apartamentów czy 100-letnich mieszkań w kamienicach np. Paryża, niż we własnym obszarze. Obecnie, kierowane zdrowym rozsądkiem oraz chęcią wprowadzania zmian w domach,  zaczęłyśmy od siebie żeby, by móc zaoferować Państwu nowości w sklepie.

P.S. W sezon weszłyśmy z opóźnieniem... Czas na chorobę nie wybiera więc po wyzdrowieniu, zajęłyśmy się Scandiconcept :) Pozdrawiamy z życzeniami zdrowia !!!


Z wielką przyjemnością i zachwytem spoglądamy na te szklane  złoto-srebrne butle. Zjawiskowo odbija się w nich światło i rzeczywiście są jak dodatkowe lustro w pokoju. Dają fantastyczne doznania estetyczna. A bajeczny drewniany but jak nic nasuwa skojarzenia ze świata literatury :) Po za tym, nie wymaga naprawy u szewca.  Novum ! Za to pełne blasku. Polecamy z otwartym sercem.  But oraz drewniany but w kolorze złotym, są dostępne w zakładce : Salon/ Dekoracja>>>     

Jeden zestaw a możliwości dużo. Tak, mowa tu o zestawie czarnych tac. Jak widać są świetne zarówno do podania śniadania czy przekąski jak i eksponowania na nich różnych kompozycji dekoracyjnych. My proponujemy osłonki, t-ligt`y czy dekoracyjne miseczki ze złoconymi środkami. Pięknie wyglądają kolory na czarnym tle. Cudnie eksponuje kolory biel. Jak dla Nas - super!  
Pięknie wyglądają kolory na czarnym tle. Cudnie eksponuje kolory biel. Jak dla Nas - super!


  

                                                                zdjęcia. Bloomingville, Madam Stoltz

5 komentarzy:

 1. Piękne, to w każdym wnętrzu, bez względu na styl wygląda dobrze.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi sie ta zlota butla. Oraz bardzo spodobal mi sie Twoj opis we wstepie.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne rzeczy!!!Och jak bym wszystko chciala miec:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ah! Te michy z Bloomingville są moim marzeniem! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wzięłabym wszystko :D. Widziałam te rzeczy już wcześniej, przepiękne są :). Butla, tace, ceramika Bloomingville - o prostu bajka :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń