Przejdź do głównej zawartości

Kojąca Inspiracja

  
 Zawrotne tempo kilku ostatnich dni sprawiło, że potrzeba spokoju i harmonii zagościła na dobre w naszych wnętrzach. Karina mówi: " Chyba wprowadzę kilka elementów Zen do domu. Będą na stałe koić:)". Rzecz w tym, że harmonia wnętrza ma kilka synonimów, zatem może zabrać się od jakiegoś elementów z całości i zacząć przywracać porządek i ład w sobie:) Podobnie jak miłe dla oczu i duszy minimalistyczne, ale piękne mieszkanie  w blogu duńskiej stylistyki Camilli Tange. Cudna jest ta kojąca pastelowa stonowana kolorystyka i nasze eleganckie szarości... i nieoczekiwanie żółte lustro. Pomysł jest świetny. I jak to u nas, gdy wnętrza przemawiają sobą, nasze słowa byłyby tylko odwracaniem uwagi od Waszych interpretacji czy wrażeń. Po co takie "kojenie", gdy świat wokół aż bucha od budzącego się życia i nabierającego tempa? Po to, żeby choćby na moment zwolnić tempo i kontemplować się odrobiną spokoju i harmonii :) Przecież Wiosna nabierała kolorów!!! Miłego oglądania i podziwiania Wam życzymy.                                                                            zdjęcia : Peter Kragballe viaBolig Magasinet


Komentarze

  1. Faktycznie mieszkanie jest kojace i przytulne zarazem.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson