SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 2 grudnia 2014

Białe Święta
Czas płynie swoim tempem tylko My przy obowiązkach chciałybyśmy może coś z tym jego rytmem zrobić. Nie da się... I bardzo dobrze. Miło jest gdy życie wymaga od Nas podporządkowanie się jego regułom a nie odwrotnie.  Z drugiej strony już chciałyśmy sobie trochę "odpuścić" w propozycjach dla Was na święta.  Jeszcze całe trzy tygodnie zapasu w bożonarodzeniowej gorączce działań wszelkich... Też to odczuwacie? Zatem do dzieła.  Poniższe zdjęcia przedstawiają jak chciałybyśmy, żeby wyglądało nasze Boże Narodzenie. Dużo białego, elementy naturalne i szczegóły z papieru jakie pokazałyśmy wcześniej. I oczywiście małe drzewa. W snach będziemy  miały trochę czasu żeby bliżej przyjrzeć się tym pomysłom czego i Wam życzymy:)  I jeszcze słówko : w tej klasycznej prostocie podszytej lnem, drewnem, gałązkami, papierem i wełnianymi gałgankami jest wiele eleackiego wdzięku!  Produkty dostępne są na naszym regałach sklepowych. Gałązki i szyszki są naprawdę w zasięgu reki. Podczas spaceru warto się po nie tylko schylić. Natura jest szalenie łaskawa i szczodra, nawet o tej porze roku. Resztę można już sobie dobrać według upodobań. My tak właśnie robimy. Uściski :)

 

 

                                                                                                           zdjęcia: Bolig 

3 komentarze:

  1. dokładnie takie święta sa u mnie, jakoś zawsze - białe, z naturalnymi dodatkami, z dużą ilością papieru i odrobinką srebra:)

    OdpowiedzUsuń
  2. białe święta - TAK, albo takie w naturalnych kolorach. Boje się jednak ze moze wyjsc jak zwykle:))) Kolorowo, czyli choinką zawładną dzieci:)

    OdpowiedzUsuń
  3. danke für die wunderschönen bilder und inspirationen, liebe grüße von angie

    OdpowiedzUsuń