SKLEP SCANDICONCEPT

piątek, 9 stycznia 2015

Prostota zawsze w Duszy Gra

 
 
 
 
 
 
Paulina Arcklin to znana fotografka i stylistka, nieprawdaż nasze Kochane Blogerki? :) Holenderka, która świetnie wyczuła styl skandynawski wprowadzając jego elementy do rodzimych, położonych w tzw. depresji ( czytaj: poniżej poziomu morza ) domów i mieszkań w Niderlandi. Zaś tajemnicą poliszynela jest nasza fascynacja zdjęciami. Ba, obie z Kariną postrzegamy Fotografie jako Sztukę i gdy widzimy dobre zdjęcie, stosownie "zatrzymany w kadrze moment", wtedy czujemy , że serce mocniej bije i jesteśmy zwyczajnie poruszone. Zmysły są wyostrzone, a dusza gra. To tak jak z dobrą muzyką, która płynąc z serca trafia do Duszy:)  Paulina Arclin choć mieszka w Holandii, a jej fotografie znane są w całym świecie.  Zapraszana do sesji zdjęciowych na całym glebie, "dotarła" do Skandynawii. Tam ją "odkryłyśmy", gdy robiła zdjęcia do  jednego z katalogów wnętrzarskich. Jak nie robić zdjęć gdy oferta jest tak obfita i śliczna? Jej prace można zobaczyć w prestiżowych czasopism  takich jak np. Elle Decoration IVT czy 101 Woonideeën . I choć od  dość dawna oglądamy te prace, do dziś  zaskakują swoją świeżością, fascynują i inspirują. Jest młodą i bardzo zdolną Twórczynią. Skromną, a tym samym bardzo ujmującą. A powód dla jakiego poświęcamy ten wpis na blogu właśnie tej Artystce jest prosty. W przeciwieństwie do katalogów, czasopism wnętrzarskich czy aranżacji w których oczy już bolą od ilości złotych czy pozłacanych dodatków, w ofercie Pauliny dominuje niezmiennie nurt naturalnych barw czasem rozweselonych kolorowymi, ale bardzo stonowanymi dodatkami.

Po lekkie, delikatne, ładne, jasne, skromne w wyglądzie ale pyszne w odbiorze i bardzo praktyczne dodatki do własnych wnętrz domów i nie tylko, zapraszamy do Scandiconcept.pl >>>> Kliknij proszę :)
 
 
 
 
 
 
   
                                                                                    Photography + Styling: Paulina Arcklin


 

6 komentarzy:

 1. fajne wnętrze, materiały, kolory takie stonowane. takie dla uspokojenia zmysłów...

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za piękne zdjęcia i inspiracji, miłości pozdrowienia z angie z Niemiec

  OdpowiedzUsuń
 3. What a fantastic blog! I'm as keen as mustard!!! Happy to found you!
  Will follow you as of now,
  Have a wonderful time and all my best
  Elisabeth

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zobowiazany drogy Duszy! Zlanaslem swojego bloga poprzez Angelika Lesniak: Jestem z Niemiec. Moj tatusch bylo polak.Tylkodla Ciebie najlepszy! Sonja

  Ohoh, ne moge mowic po Polsku........

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia, jestem zachwycona! Uwielbiam taki klimat... Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupa fantastycznej surowizny , drewno , tkaniny ....... Cała sztuka w stylizacji . Cudnie !
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń