Przejdź do głównej zawartości

Dom nad brzegiem morza


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jeśli ktoś mnie pyta  o wymarzony dom z miejsca podświadomość dopowiada mi skojarzenia: domek , przytulny, z naturalnego drewna,   więcej okien niż ścian,  pastelowe kolory, a co najważniejsze -  z widokiem na morze. I właśnie dziś  chcę Wam pokazać jeden z takich nadmorskich domków w jakich swobodnie mogłabym każdego roku spędzać choć kilka tygodni. Ta nadmorska hacjenda znajduje się  Szwecji.  Osobiście zdjęcia widziałam nie jeden raz, rozrzucone w sieci i "wyławiane" przeze mnie pojedynczo. Teraz mam pełnię jaką chciałam Wam pokazać :) ! Mam cały pakiet  i mogę szczerze powiedzieć, że jest to jedno z moich ulubionych znalezisk czy może odkryć ! Moje marzenia rekompensuje za to domek na Bornholmie.  Bajka nie trwa wiecznie, prawda :)
 
                                                         P.S. Dom był na sprzedaż... Cena ? Oj tam, około 6 mln. koron szwedzkich.
 
 
 
 
 

 


 
                                                                                                                zdjęcia : Fantstic Frank


Komentarze

 1. Piękny domek - najpiękniejsze są WIELKIE okna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny dom- choć od domu piękniejsze jest jego położenie- <3 ojjj tak zdecydowanie mogłabym bez końca wylegiwać się na hamaku, albo na leżaczkach na nadbrzeżnej kładce . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne miejsce na domek, idealny zeby odłaczyć sie od swiata ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Domek jest śliczny!! Mieszkać w takim domku to marzenie chyba każdej osoby :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson