Przejdź do głównej zawartości

Minimalistyczne ciepło...


Jesienią otulam się w miekkie pledy i układam wygodnie na sofie, fotelu czy choćby na  dywanie, gdzie szybko znajdą swoje miejsce moje dwa koty ;)  Poduszki, których każda z Nas ma obowiązkowo, kilka są niczym ciepłe dłonie kochanej osoby tulące nasze radości, troski, smutki i wzruszenia...  Zadumę, której przecież na przełomie października i listopada nie brakuje, możemy łagodnie znieść w sobie bez żalu za utraconym w akceptacji cudu darowanego Życia. Ciepło, przytulnie choć minimalistycznie. Takie są pragnienia gdy choć kilka wolnych od zabiegania chwil mozna spedzić wyłącznie dla siebie, żeby się zwyczajnie zrelaksować, sięgnąć po spokój duszy i wyłączność czasu dla siebie. Egoizm ? Zdrowy jak najbardziej pożądany  po to , żeby później mieć siły i wolę dzielić sie częścią siebie z Rodziną , Przyjaciółmi i innymi ludźmi. Poduszki, lampy czy  dywany dostępne w sklepie :) Gorąco polecam.


Komentarze

  1. Piękne tkaniny! Miękko, przytulnie, ciepło... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo minimalistycznie, ładnie . Ja długo się zastanawiałam jaki materac wybrać , ponieważ rezygnowałam ze stelaża ze względu na koszty i powiem wam, że jestem megaaaa zadowolona z takiego rozwiązania :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson