Anniel by KafkaConcept

To historia Anniel by KafkaConcept czyli rzecz o butach jak z bajki, o butach jak z "Księgi tysiąca i jednej nocy", jak ze snu na jawie, jak z marzeń dziewczynki, która chciała bardzo zostać Królewną czy Księzniczką. A teraz, będąc Kobietą może spełnić swoje marzenie. Może przestać śnić na jawie, może i w zasadzie powinna bajecznie wyglądać,  a jeszcze lepiej dobrze się czuć.  W życiu nie wyobrażałam sobie, kochając wszelką biużuterię z wzajemnością, że biżuterią moga być ... buty ! Mam przed oczyma obraz stóp ślicznie ubranch w buty Anniel, które niczym dotyk baletnicy zdecydowany i mocny w sile, jest jednocześnie dla widza  baletu Życia,  eteryczny,  zwiewny i delikatny. Tak delikatny jak mgiełka, niczym poranna rosa i radosny jak promyczek wschodzącego Słońca.  W takich chwialch bowiem kaskada mieniacych się w naturze kolorów i błyszczących kropelek jak taka jaka możecie zobaczyć także na btuach Anniel.  Nie jest to post związany z promocją czy gratyfikacja finansową, bo tak nie robię. Jest to post i obrazy dla tych z Was, którzy cenicie piekno, wygodę i kunszt.
Ale najpierw piękna historia – o rodzinie Montebelluna, która niedaleko Wenecji od 1976 r. oddawała się bez reszty tworzeniu wyjątkowych akcesoriów sportowych. Pantofle i baleriny Anniel są de facto wyrobami stricte włoskimi, produkowanymi przez wysoko wykwalifikowany perso nel według wysokich standardów technologicznych, a wszystko po to, by uszanować kreatywność wyrażając ię w każdym modelu i zapewnić komfort, który nie ma sobie równych.  Jakość akcesoriów Anniel pozwoliła, by marka zaczęła eksportować swe wyroby na cały świat i mogła szybko się rozrastać. Jednym z ostatnich „podbitych” krajów jest Japonia, gdzie słynne jazzówki Anniel spotkały się z żywym zapotrzebowaniem w najmodniejszych dzielnicach. Klimat luksusowych ulic spotkał się z tradycją tańca, a w tej wybuchowej mieszance – vintage i trendy – można dostrzec duszę marki Anniel. Firma sprzedaje rocznie ponad 500 tys. par butów – zarówno specjalistom od tańca, jaki zwyczajnym mieszkańcom miast – żądnym wyszukanych nowości. Stylowe, ale autentyczne, buty Anniel są wyjątkowo miękkie – prawdziwa przyjemność noszenia. Szukamy Prezentów, upominków, a tak narawdę chodzi Nam o Dar Radości jaki wnosi każdy taki gest.  Dajcie więc swoim Kochanym Radość taką jaką przynosi Promyk Słońca o poranku zamkniety w bajkowych bucikach z Anniel do Niej, Niego i dla naszych Maluszków. 

                                                            
                                                                               
 

       
                                                                                                                     zdjęcia : KafkaConcept


Komentarze

  1. Lubie takie złote i świecące dodatki! :) Sama miałam takie buciki - i ciągle szukam podobnych! Jest moc! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. I są w zasięgu ... stopy :) Wystarczy zajrzeć do KafkaConcep.pl nareszcie w Polsce, piekne, świecące, nietuzinkowe i nader wygodne BUCIKI !

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Norwegian house

Smukke trapper czy piękne schody w domu

Skandynawski świąteczny antruaż