Przejdź do głównej zawartości

Monograph czyli Pomysł na Prezent

Znacie  z autopsji takie sytuacje kiedy to  rozpakowujemy pieknie opakowany upominek i  z bijącym sercem,  wypiakami na twarzy jak niecirpliwe w swej naturze jeszcze dziecko, czekamy momentu śpiesznie odgarniając dłońmi wstążeczki, papiery, bibułki i inne atrakcje a gdy tylko nasze oczęta ujrzą Prezent ...  Nagle,  serce kurczy się, a  rozczarowanie dzielnie kryjemy na twarzy,  żeby raczej nie zranić dobrej intencji Osoby obdarowującej nas myśląc ( przeciećż On czy Ona chcieli dobrze ).  Oczywiście wdzięcznie dziekujemy bo tak wypada. Sytuacja powtarza sie cyklicznie jak pory roku, ale czy musi ? Flustracje racjonalizujemy myślą " O`k,  może się przyda,  później ochłonę i wrócę do prezentu lub w najgorszym razie,  dam komuś tam bo mi i tak to jest niepotrzebne" ! Brzydkie,  wiem, ale konia z rzędem temu, kto choć raz nie pomyślał podobnie. 

Dobry Prezent to taki Prezent, który nie tylko cieszy, ale przezde wszystkim jest użytkowany przez Osobę, która go otrzymała. Nie znam się na poradnictwie tylko piszę wyłącznie o Życiu :)

Zatem, jeśli poszukują Pąństwo upominku, prezentu bądź szczególnie eleganckich drobiazgów włączając w owo poszukiwanie samych  siebie to zdecydowanie polecam M O N O G R A P H House Doctor W ScandiConcept notatniki  w przyjemnnych kolorach, biała papierowe długopisy ( ECO przede wszystkim ), żelowe, czarne piróa i zjawiskowy , skórzany piórnik, Zestaw upominkowy to przepiękny, cena  atrakcyjna, ale najważniejsze - zadololenie - 100 % uśmiechu na twarzy i nieskrywana radość wyrażona gejzerem pozytywnej energii. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson