SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 1 grudnia 2016

Monograph czyli Pomysł na Prezent

Znacie  z autopsji takie sytuacje kiedy to  rozpakowujemy pieknie opakowany upominek i  z bijącym sercem,  wypiakami na twarzy jak niecirpliwe w swej naturze jeszcze dziecko, czekamy momentu śpiesznie odgarniając dłońmi wstążeczki, papiery, bibułki i inne atrakcje a gdy tylko nasze oczęta ujrzą Prezent ...  Nagle,  serce kurczy się, a  rozczarowanie dzielnie kryjemy na twarzy,  żeby raczej nie zranić dobrej intencji Osoby obdarowującej nas myśląc ( przeciećż On czy Ona chcieli dobrze ).  Oczywiście wdzięcznie dziekujemy bo tak wypada. Sytuacja powtarza sie cyklicznie jak pory roku, ale czy musi ? Flustracje racjonalizujemy myślą " O`k,  może się przyda,  później ochłonę i wrócę do prezentu lub w najgorszym razie,  dam komuś tam bo mi i tak to jest niepotrzebne" ! Brzydkie,  wiem, ale konia z rzędem temu, kto choć raz nie pomyślał podobnie. 

Dobry Prezent to taki Prezent, który nie tylko cieszy, ale przezde wszystkim jest użytkowany przez Osobę, która go otrzymała. Nie znam się na poradnictwie tylko piszę wyłącznie o Życiu :)

Zatem, jeśli poszukują Pąństwo upominku, prezentu bądź szczególnie eleganckich drobiazgów włączając w owo poszukiwanie samych  siebie to zdecydowanie polecam M O N O G R A P H House Doctor W ScandiConcept notatniki  w przyjemnnych kolorach, biała papierowe długopisy ( ECO przede wszystkim ), żelowe, czarne piróa i zjawiskowy , skórzany piórnik, Zestaw upominkowy to przepiękny, cena  atrakcyjna, ale najważniejsze - zadololenie - 100 % uśmiechu na twarzy i nieskrywana radość wyrażona gejzerem pozytywnej energii. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz