SKLEP SCANDICONCEPT

piątek, 3 lutego 2017

Elegancja w stylu retro

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ten australijski dom  urządzony jest w bardzo prostym stylu. W ten sposób architektura mieszkania o pochyłych ścianach została wyeksponowana najlepiej jak tylko było to możliwe. Widać surowce jakich użyto przy aranżacji a ich jakość najładniej poniekąd "mebluje" takie wnętrza. Aby wejść do wnętrza domu mającego około 200 lat, należy pochylić głowę, żeby po prostu nie uderzyć się o niską ościeżnicę. I jak mówi jego właścicielka "Ludzie zawsze są zaskoczeni, kiedy przychodzą do domu. Chcieliśmy nieco kanciasty styl wnętrza domu. Z zewnątrz tego nie widać ". I kilka szczegółów dotyczących wystroju wnętrza. Otóż ten piękny dywan jak widzicie prezentuje się doskonale. Meble świetnie konweniują z diamentowym żyrandolem. Lampa ścienna wynurza się zjawiskowo. Tak oto powstał  minimalistyczny wystrój z elegancją w stylu retro od podłóg aż po sufity z dominacja szwedzkiego funkcjonalizmu :)

                                                                                                          zdjęcia; Whitte Room

2 komentarze:

  1. Retro podoba mi się na pewno bardziej niż skandynawski, który jest już tak powszechny, że aż nudny. Bardzo ładne zdjęcia :) - jestem na tak

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądam wystrój tego domu i jestem zachwycona. Idealnie pasują tutaj szarości i biel. Nie wyobrażam sobie innej kolorystyki. W sypialny trochę panuje artystyczny nieład ale i tak każdy element ze sobą współgra. Super inspiracja!

    OdpowiedzUsuń