Przejdź do głównej zawartości

Monochromatyczna łazienka

Chyba nadrabiam zaległości "blogerskie" a BlogoSfera nie śpi. Czuwa :)  Zatem na Waszą prośbę monochromatyczna łazienka. Betonowe ściany. marmurowa podstawa pod umywalkę ( marmur jest sprawdzony, sama posiadam ) lustro okragłe bardzo "wygładza" konturowaotość łazienki podobnie jak i wanna... Oczywiście drewniane elemenety bez jakich wygląd zapewne byłby bardzo zimny i nie nasz :) Więc zapraszam do męskich łazienek ? Oj chyba nie do końca... Kobiety,  też znajdziemy dla siebie przestrzeń ! Okrągłe lustro jest tutaj >>>


                                                                                                                  via. Bloglovin           

Komentarze

  1. Hm. Pierwsza łazienka chyba najbardziej mi się podoba, jednak kompletnie nie rozumiem zdjęcia numer 3. Czy ta wanna jest tak po prostu obok pokoju bez żadnej ścianki? Czy może ścianka się gdzieś ukryła na zdjęciu? Bo ja bym chyba tak nie mogła funkcjonować :) Ale ogólnie połączenie marmuru z drewnem i okrągłymi elementami jest świetne, można powiedzieć "jestem na tak" ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj :) Rzeczywiście, jest to rodzaj ścianki działowej pomiędzy sypilanią a łazienką. Są gutsa i guścicki wiec ... Każdemu wedłgug uznania gdy jest szczęśliwy. Dziekuje i pozdrawiam. Lila

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson