Przejdź do głównej zawartości

Łazienka Miłego dnia :)))  
                                                                                                                                zdjęcia. Entrance

Komentarze

 1. Urządzenie mieszkania o takiej powierzchni to na pewno spore wyzwanie. Niemniej jednak w tym przypadku efekt jest rewelacyjny i na pewno mamy można tutaj znaleźć całe mnóstwo świetnych inspiracji:).
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Aranżacja wyszła przepięknie, uwielbiam takie jasne barwy w mieszkaniach, łazienka spodobała mi się szczególnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wam to wyszło mimo małego metrażu. Jestem pod wielkim wrażeniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda to naprawdę świetnie jak na 53 metry kwadratowe, jestem pod wrażeniem pomysłowości, na małej powierzchni też idzie urządzić bardzo ładne mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serio to ma tylko tyle metrów ? Nie powiedziałbym nigdy że tak jest, wydaje się większe :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Woow! Świetne zdjęcia, bardzo mi się podoba to wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson