SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 4 stycznia 2018

Dom jak marzenie

 
 
 
 
 
 
 
 
Z pozoru i wyglądu skromny.  Jednak po wejściu do wnętrza tego domu Hany, Tabi i Mickes`a, odkrywa się  prawdziwa jego wartość.  Bowiem dom to nie tylko budynek.  Dom to miejsce urządzone w taki sposób, żeby mieszkający w nim ludzie byli i czuli się szczęśliwie bezpiecznie...  Dalaro, niewielka miejscowość niedaleko Sztokholmu to miejsce, gdzie materializują się marzenia.   Willa którą widzicie została zbudowana w 1800 roku.  A co w niej jest ciekawego ? W kuchni stoją zabytkowe stoliki krzesła kupione w na tzw. pchlim targu, zatem antyki. Spójrzcie tylko na belki stropowe czy sztukaterie...  Teraz zachwycają mahoniem i bielą po renowacji.  Przestrzeń i industrialne dodatki. Latarnia z Olsson & Jensen oraz liczne lampy.  Piękne szerokie otwarcie domu prowadzące do salonu. Gałdkie,  drewniane podłogi ... Lista jest długa zatem pozostawiam Wam ją do uzupełnienia :)  
 
 
 
 
 
 
 
 

 
                                                                                                     zdjęcia: Carina Oleander

7 komentarzy:

 1. mnie się bardzo podoba i z zewnątrz :)
  wszystkiego dobrego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Łóżko jest przepiękne i na pewno mega wygodne, sama chciałabym takie łóżko

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o wnętrze do domek jest prześliczny. Z zewnątrz trochę gorzej wg mnie, ten zielony kolor mu nie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Białe domy wewnątrz na prawdę robią wrażenie i są ładne. Stylistyka takiego wnętrza powala. Warto właśnie sobie tak urządzić mieszkanie .

  OdpowiedzUsuń
 5. Na prawdę, dom jak marzenie. Wnętrze również śliczne. Ile by się dało, by mieszkać w takim domu a do tego w dobrym sąsiedztwie. Fajny wpis, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń