SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 29 marca 2018

Easter w/g AgnethaHomeNoc, ciemna noc, ale nie u mnie w Duszy. U mnie w duszy gra muzyka. Muzyka piękna, wartości, refleksji nad sensem życia, nad jego walorami i trudnościami. Nad Ludźmi, których kocham i którym wybaczyłam i chcę wybaczyć. I myślę również o takich osobach, które może i mi wybaczą... Co ? Ano o tym nie wiem do końca ponieważ jak poznaje te kochane życie, czasem drobny gest powoduje zadrę, innym razem słowo, a jeszcze bywa że i czyn. Tak to już z Nami Ludźmi jest.

Ale nie o zadumie nad przemijaniem dziś tylko wielkiej radości w  związku ze zbliżającymi się czasem... Wielkanoc. I choć sama w sobie i w ozdobie jest pięknem to bez specyficznej dla tego czasu Aury, nie byłaby tym czym jest . Ulotnym a jednocześnie realnie przeżytym... Od kilku dni z pasją doglądam na Instangramie i blogu Agnieszki Nawary subtelnie ujmujących moje serce zdjęć. Jednak nie ma takiej opcji, żeby zdjęcie czy kadr sam z siebie miał moc porywu. Nie ma szansy , żeby chwila zamknięta na wieczność w obrazie zatrzymała mnie gdy nie bije z niej coś... Dusza autora, jego wrażliwość, twórczy apatyt głodnego artysty. Głodnego pasji odkrywania cudu szczegółu, delikatności materii czy detalu pomijanego przez tysiące par patrzących nań oczu. Z nieskrywana przyjemnością i radością wiosny w słoneczny, ciepły dzień zapraszam Was do wglądu, wgryzienia się w każdy szczegół jaki Agnieszka zatrzymała początkowo dla siebie, a dzięki uprzejmości i dla Nas Kochani.


Dziś część pierwsza i z miejsca zapraszam na kolejną z nieskrywaną nadzieją na czerpanie Inspiracji do świątecznych dekoracji gdzie jak to u Agnieszki - detale mają się wspaniale. Viola !!!
 


 
 
                                                                                                                   zdjęcia. Agnieszka Nawara


3 komentarze:

  1. Pięknie wygląda Wielkanoc u Ciebie, ale ja na tych zdjęciach znalazłam wspaniałe inspiracje do mojego domu. Właśnie całkiem niedawno kupiłam mieszkania na sprzedaż i teraz powoli szykuję się do odebrania kluczy i rozpoczęcia prac nad urządzaniem. Dlatego właśnie obecnie każdy pomysł na wnętrze jest u mnie na wagę złota.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super!:) Radosnych, pogodnych Świąt:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam blog Agnieszki! Za cudowne zdjęcia oddające jej wrażliwość na piękno. Cenię Jej spostrzeżenia i przemyślenia. Dobrze, że jest a Tobie dziękuje za TEN post.

    OdpowiedzUsuń