SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 12 kwietnia 2018

Nadmorskie marzenie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przestrzeń, to jest to co tak kocham. I właśnie przestrzeń oraz  duża ilość miejsca, zwróciły moją uwagę zarówno na krajobraz i jak wnętrze domu, jakiemu  właśnie się przyglądam. Uwielbiam takie miejsca gdzie niebo styka się z morzem albo dotyka morza... Może jest odwrotnie ?  Przepiękny klimat i nastrój miejsca o jakim w dzisiejszym blogu Tasmania.  Dom jawi się jako scena z planu filmowego. Dobra widoczność.  Statek, który pochyla się na horyzoncie, kilka ptaków drapieżnych krążące wysoko w niebie i taki swoisty i  szczególny bezruch, który występuje tylko naprawdę daleko w kraju, gdzie nie ma hałasu ruchu ulicznego. Gdzie nie ma tłumów ludzi... Boskie stany bytu !  Zatem zapraszam do wspólnej "wędrówki" po miejscu gdzie przestrzeń tworzy nastrój i klimat. Gdzie dom jest właśnie domem i w końcu tam, gdzie panuje harmonia, czysta symbioza w życiu człowieka z prawami natury. 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
                                                                                              Photo : captainrest.com via.myscandinavianhome
 
 
 
 
 

10 komentarzy:

 1. Cudowne miejsce. Marzy mi się dom, który "dotykałby" do morza, a jednocześnie panowałby tam spokój i cisza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo oryginalne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się ten obrazy z portretami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny dom jeszcze w takim miejscu, coś cudownego, również i moje marzenie :) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś cudownego :) kto by nie chciał w takim domu mieszkać, miejsce bardzo klimatyczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marvelous, what a weblog it is! This web site
  gives useful data to us, keep it up.

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki widok za oknem na prawdę marzenie. Podoba mi się bardzo chciałbym tak się budzić w takim klimacie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wnętrze bardzo fajne, takie trochę skandynawskie okna sporawe rzucają dużo światła. Ta łazienka trochę vintage przypomina taki styl bardzo ciekawy, podoba mi się to mieszkanie. Obrazy bardzo pięknie dopełniają całość tego mieszkania powiem szczerze że jestem pod wrażeniem. Na prawdę jestem zdumiona takim wnętrzem. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe miejsce, chciałbym w takim mieszkać, pewnie jak większość tutaj , pomarzyć można :) Czekam na więcej podobnych wpisów, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie, takie wnętrza wyglądają świetnie, marzę o mieszkaniu w takim miejscu, nad wodą w domu drewnianym , wnętrza w stylu skandynawskim :) Kto by nie chciał? Do tego te dekoracje, które są na zdjęciach wyglądają świetnie i nadają im klimatu, jak dla mnie naprawdę super sprawa, czekam na więcej takich postów, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń