Przejdź do głównej zawartości

Zielony Raj

 
 
 
 
 
 
Początek roku, od lat kilku bywa dla mnie dość specyficzny. Powinnam chyba przyzwyczaić się do tzw. czasu przejściowego między zimą, a wiosną i jak niedźwiedź hibernować ( nie fizycznie oczywiście ) ale w inicjatywie, kreatywności czy w działaniu... Lista zmian ? Macie taką ? Moja jest krótka i ufam, ze właśnie dlatego możliwa do zrealizowania :) Oporządzam sklepik, piszę bloga, a na sklepowych półkach jeszcze nie pojawiają się nowości ponieważ nowości już są.  Zatem polecam i zapraszam. Pracy mam dużo, ale lubię to co robię. Radość z pracy  i zmęczenie z pracy :)
Może to wyjaśnia, dlaczego cieszę się z zachwytem, gdy widzę takie domy jak poniżej. Dostaję nagłą nieodpartą chęć, aby uciec do najbliższego sklepu kwiatowego i przekształcić moje mieszkanie w ogród botaniczny. Och, i do księgarni i galerii sztuki... Dlaczego ? Wystarczy spojrzeć na to miejsce! Każdy kawałek tego wystroju wydaje się mieć historię i ma swój niepowtarzalny wygląd. Tutaj jest tak dużo  akcentów, didaskalia czy fenomenalnych aranżacji w których zwyczajnie się zakochałam !  Zapraszam do Zielonego Raju.
 
 
 
 
 
 
     
zdjęcia. Elledecoratioe.se
              

Komentarze

 1. Piękne, wyraźne meble i dodatki przykuwają oko! Lubię takie wnętrza - widać, że mają charakter! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz chyba żałuję, że nie wybrałam szałwii jako kolor na ścianę w pokoju dziennym - zamiast tego zagościła na niej mocna, ciemna zieleń - tak jasno, ale z akcentem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach ile tu inspiracji - ciągle myślę o galerii na ścianie - muszę chyba zacząć działać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezwykle wyrafinowany, zielony kolor. Wygląda niezmiernie elegancko. Nic tylko usiąść w fotelu przy kominku z dobrą książką :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson