Przejdź do głównej zawartości

Charlotta Zetterstrom w SztokholmieDzis gościmy w Sztokholmie w domu  Charlotta Zetterstrom, Dawida, Bianca, 5 lat i Edward, trzech lat, w ich niemal nierealnym ładnie mieszkaniu w centrum Sztokholmu :) Spójrzcie tylko... Zaczyna brakować tchu z zachwytu, wchodząc dalej do domu a zwłaszcza chodząc po nim. Jak ja właśnie teraz ... nawet wirtualnie. Dom Rodziny Zatterstrom . Odnosi się wrażenie  jakbyście oglądali kadry z filmu tuż przy drzwiach od klasycznej „Fanny i Aleksander" do scen z pięknych francuskich dramatów. Dramatu jednak tutaj nie znajdzie nikt, ponieważ życie w tym domu jest  oparte  jedynie o ciepłe, radosne i przytulne blaski tego mieszkania.  Snu z jawy  jego mieszkańców. Charlotta, razem z mężem Davidem założyli i wspólnie prowadzą  Piekarnię, a aktualnie pieczywo tam wypiekane można kupić w 13 miejscach rozsianych od Sztokholmu  po Gotlandie oraz w Londynie. Teraz zostawiam Państwa z obrazami filmowymi wnętrza tego pięknego domu w centrum Sztokholmu. Później przyjdę i opowiem jeszcze o tym jak żyje tak cudowna rodzina i jak urządza dom... Miłych wrażeń życzę :)

                             
                      Zdjęcia: Linda Alfvegren

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson