piątek, 6 marca 2020

Dom naturalny

W tym pięknym domu  rzeczywiście można z miejsca poczuć się jak we własnym. Moją uwagę zwracają wszystkie drewniane przedmioty począwszy od stołu z imadłami, na drobiazgach kończąc :) Drzwi, sztukateria,  piec czy ościeżnice zostały odnowione z wielką starannością i smakiem.  Dzięki temu,  wnętrze mieszkania zachowało swój styl.   Kolory w połączeniu z wysokimi oknami w głębokich niszach okiennych zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę.  Jak zjawiskowo i spektakularnie wyglądają poduchy na kanapie :) I te drzwi !!! Niepowtarzalne, oryginalne i ślicznie odrestaurowane.  Stonowane kolory, dobór mebli, tkanin i dodatków sprawiają, że mogłabym, zamieszkać w tym domu bez namysłu !  Inspiruje każdy detal, dekoracja, element,  a całość,  w ślicznej stylizacji i aranżacji.   Ach, Ci Skandynawowie ;) 


                                                            photo:myscandinavianhome
 

6 komentarzy:

 1. To mieszkanie zdecydowanie ma klimat, jest w tym coś bardzo magnetyzującego i ciepłego.
  Miłego dnia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim wnętrzu człowiek czuje jakiś taki spokój. Czuje się, jak u siebie. Bardzo mi się podiba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastosowanie naturalnych materiałów zawsze daje doskonałe efekty! Ciężko podrobić prawdziwe drewno, czy naturalne tkaniny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny wystrój. Co prawda na pierwszy rzut oka wydaje się być nieco zbyt ciemny i trochę ponury, niemniej jednak na pewno można poczuć się e w tym wnętrzu jak w zacisznym, przytulnym zakątku. Lubię takie drewniane detale. dlatego też swój dom urządzam meblami https://www.szynaka.pl/ Zwłaszcza z kolekcji Mosaic

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewno i te ciepłe kolory totalnie do mnie przemawiają i mam nadzieję, że takich wnętrz będzie coraz więcej - zadbajmy razem o to, abyśmy przebywali w przytulnym otoczeniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dom niebanalny to neorustykalny

      W blogu czas na stały, coroczny cykl, tour po letnich wnętrzach rezydencjach. : skandynawskich, rustykalnych , francuskich i...