Przejdź do głównej zawartości

Est Magazine

Co ma wspólnego Skandynawia z Australią? Karina rano podesłała mi maila z wiadomością. Ona już wie! W pierwszej chwili nie miałam żadnych skojarzeń... Okazalo się jednak, że jest płaszczyzna która łączy oba te Klimaty, te odmienne wydawało mi się Kultury. Tą platformą jest design. I to w wydaniu skandynavian style!!! Australijski Est Magazine bo  o nim mowa, to wielki magazyn on line. Dziś tj. 31 stycznia czwarte wydanie tego periodyka. A w nim można przeczytać o naszym ulubionym i pięknym Sztokholmie. Zajrzeć do "prostego" Blueprint. Wielką gratką jest zwiedzanie domu Tine K u którego z wizytą już byłyśmy ;) Nie można też pominąć znakomitej stylizacji Marion Hoogervorst i AnoukB! To krótka zapowiedź. Z kubkiem gorącej herbaty, dalej będąc on line, zajrzyjcie strony Est Magazine. Naprawdę wato:)


                                        zdjęcia : Joana Swanson, Marion Hoogervorst, AnoukB

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson