Przejdź do głównej zawartości

U Tine K już wiosennie


Lubię styczeń. Mam więcej czasu dla Rodziny po całej świąteczno-noworocznej krzątaninie przy domu i wokół domu. Początek roku to też przyglądanie się zmianom, patrzenie na życie i zdarzenia w inny sposób. Pod innym kontem. Karina nie protestuje więc zakładam, że obie mimo, różnic generacji, mamy się w tym temacie podobnie:) Styczeń to też najwyższy czas dla Producentów czy Designerów, żeby zaprezentować wiosenne trendy w swojej branży. Właśnie przeczytam na stronie Tine K Home, że organizuje spotkanie w Danii dla blogerów  i mediów. Tine K zaskakuje nas od kilku sezonów swoją kreatywnością, pomysłowością, konsekwentnym trzymaniem się stylu, jaki z żoną udało im się wspólnie wypracować. Ba, stworzyć!!! Wysłałyśmy maila... Kto wie? Termin to 26-30 stycznia 2012 roku. Patrząc na najnowsze, wiosenne już propozycje tego designera i fotografa, trudno nie poddać pod rozwagę tej propozycji :) 


                                                     
                                                                       zdjęcia : decor8zdjęcia: Tine K                                                                                                    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson