Przejdź do głównej zawartości

Nordic... nie tylko walking


Czy nie czuję się czasem bezwstydna? Mogę siedzieć godzinami przed ekranem monitora  i podróżować do odległych miejsc w sekundę. Ba, w ułamku sekundy. Nieodpłatnie zajrzeć do innych ludzi, zobaczyć jak żyją, czym się zajmują. Dowiedzieć się odrobinę na temat kultury i stylu życia czy bycia. Przy okazji... w tym wspaniałym domu zatrzymał mnie widok drewnianego stolika na kółkach. Odjazdowy!!! Wracam do głównego wątku :) Mam na myśli niesowite możliwości internetu. Z jednej strony bardzo kuszące i nie wymagające wysiłku. Ceną za to jest niemal 100% rozleniwienie. Z drugiej strony patrząc, jest to poniekąd narzędzie pracy. Więc choć można bez internetu żyć to już gorzej może być w przypadku jego braku do ... pracy. Niesamowite, prawda? Ale żeby nie było tak źle codziennie ruszam się. Życie wymusiło na mnie taką formę aktywności fizycznej jaką nazywam "Nordic walking`iem" :) Ci którzy mnie znajcie widzicie jak dzielnie staje z kijkami (kulami) do marszu i pre przed siebie do czego i Was z całego serca zachęcam. Miłego dnia życzę wszystkim... też tym bezwstydnym :)









                                       
                                            zdjęcia : Randi Andearssen by Rosalinga
                                         

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
















zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
















                                                                        zdjęcia: Eric Olsson