Przejdź do głównej zawartości

Carpe diemZaczęłam swój dzień od porannej kawy i cyklicznego już przeglądu skandynawskich agencji nieruchomości. To piękne mieszkanie wpadło mi w oko od razu i okazało się być przyjemnym apartamentem w Szwecji. Cały jest zjawiskowy, jasny, promienny i przestrzenny. Zawiesiłam oko na plakacie stylizowanym na late 40-te. Super, mówię do siebie bo dom jeszcze śpi  i uśmiecham się szeroko aż moja facjata promienieje z rana. Piękne podłogi i okna to już skandynawska marka, które robią świetnie! Krzesła emaes chair wood w kuchni i bajeczne kule świetlne czyli żyrandol. Ładna łazienka z marmuru Carrara i czarno-białe kwadraty na podłodze.... I już chciałam się rzucić w wir poszukiwania ceny, gdy okazało się, że dom jest sprzedany... I dobrze. Ma ktoś dużo Radości czego i Wam życzymy :) Teraz nadszedł czas na Carpe Diem który trwa!                                                     zdjęcia:  visionfastighetsmakleri.se

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson