Przejdź do głównej zawartości

TapetaTapety kojarzyły mi się z ciężkimi i raczej"upstrzonymi"wnętrzami, a zamieszczone na nich motywy, ornitologiczne, botaniczne, graficzne czy malarskie,  burzyły mi ład i przejrzystość domu. Byłam głęboko przekonana, że temat tapet to już rozdział zamknięty i nie będę do niego wracać. Jednak nigdy nie mówię nigdy! Ponieważ jestem ciekawa nowości i mam w sobie gotowość do zmian w życiu, ewoluuję więc, rewiduję własne poglądy i wracam do tapet! Te zdjęcia znalazłam w Elle Interior. Ich autor, fotograf  Magnus Anesund kolejny raz mnie miło zaskoczył. Na pierwszym planie niekwestionowane  piękno tapet, które przeżywają swój renesans. Na końcu zamieściłam zdjęcie wnętrze w którym tapety są dekorem. Zdobią, ale nie zajmują całej powierzchni ścian. I to jest właśnie to. Umiar i wyważenie. Piękne to jest. Jestem  od rana zachwycona.     
                              

                                        zdjęcia : Magnus Anesund via Elle Interior i Tina Helberg

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson