SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 20 czerwca 2012

Dom w starym dworcu kolejowym
Jeśli  wybieracie się na wakacje na Gotland do Szwecji mamy  w zanadrzu bardzo fajną niespodziankę. Otóż można tam sobie kupić... stary dworzec kolejowy z 1929 roku. Remont? Jaki remont:) Stary dworzec jest już pięknym domem i tylko czeka na nowych właścicieli. Zdjęcia zrobił Fantastyczny Frank fanasticfrank.se więc jest co podziwiać. Ze smutkiem musiałyśmy zrezygnować z kuszącej oferty ponieważ jedziemy w innym kierunku ;))) Życzymy powodzenia.

 
 
zdjęcia : fantasticfrank


3 komentarze:

 1. U nas tez takich dworców nieczynnych sporo, gdyby wyremontować jakiś , mogłoby powstać takie cudo... Też mi się marzy Skandynawia... Byłam 3 razy i pozostaję pod wrażeniem... Ciekawe dokąd zmierzacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry ewalajno:) Zmierzamy na Bornholm i do Kopenhagi. Cudnie tam:) A jeśli mogę podpowiedzieć z miejsca gdzie jesteś na Bornholm to tylko 1,5 godz.wodolotem. Pysznie tam i nie sposób nie wracać . W Kopenhadze ... bajkowo. Inaczej, ale tez powroty tam są częścią pierwszego wyjazdu :* Tak Skandynawia zaraża... pozytywnie:)))

   Usuń
 2. Pani Lilo, albo Karino, bo... nie wiem... Na Borholmie byłam już dwa raz:) - fantastico oczywiście:), sam szef tej maszyny jest moim dobrym znajomym:). Trochę tego nie liczę, bo to zaraz "za rogiem". Kupcie tam sobie miód, bo pyszny:)i śledzia oczywiście - najlepiej nad samym morzem. A ja morze tam przybędę w sierpniu:) Udanej podróży!

  OdpowiedzUsuń