Przejdź do głównej zawartości

Stodoła Openview w...


Kilka dni temu trafiłam na zdjęcia tej stodoły... Byłego budynku  gospodarczego:)  Teraz jest  tam studio artystów z wieloma świetlikami w dachu i okrągłymi okienkami w ścianach. Konkretnie, atelier i studio fotograficzne. Jak zwał tak zwał, mnie urzeka i dlatego jest o nim w blogu.  Dom został nazwany  "Openview" ze względu na jego spektakularne widoki pól i użytków rolnych. Łany łąk i traw przed oknami, drzewa, lasy i bezkres miejsca do życia i  Pasji tworzenia. Mieszkańcy nie wejdą sobie w drogę :) Przestrzeni tam jest pod dostatkiem, a potęguję ją wysokość skośnych sufitów.  Duńskie białe deski o nazwie "soaped" i wielkie antyczne francuskie drzwi otwierające się na trawniki i pola poza domem, robią wrażanie. Mi zapierają dech w piersiach... Och i ach powiem teraz. Na drugim końcu, podwójne drzwi stodoły wychodzą na dziedziniec z cegły granitu. Wewnątrz są 3 sąsiadujące ze sobą pokoje prowadzące do głównej przestrzeni stodoły. Nie pasuje mi tutaj określenie living room`u... więc zostaje stodołą bo nią jest. Dalej łazienka ze stylową wanną i zlewem Butlers...  Nie będę krzyczeć z zachwytu choć jest ku temu powód. Oto jak można zbudować dom w miejscu stodoły !!! Marzenie artystów i ludzi wolnego Ducha czyli moje !!! Dobrze, wtrąca Karina -  a jak Ty Mamo będziesz się w takim bezkresie poruszać? Bez namysłu odpieram - quad`em Córeczko, quad`em.  I na piasku plaży też nie ugrzęznę:)))                                                        
                                                                  zdjęcia: Foster via Film& Photography Location Kent


Komentarze

  1. Zamieszkałabym tam..., oj zamieszkała...:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach i och powtarzam za Wami :) Ach i och....pięknie tam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam Cię Lilu:-) Przepiękne miejsca pokazujesz, a ja kocham Piękno w każdej postaci:-)Zapraszam Cię również w swoje skromne blogowe progi:-)Pozdrawiam ciepło, A.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson