SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 13 czerwca 2012

Z Ikeą w Nordic Blue"Ja to się cieszę byle czym" śpiewał Pan. I ja też od rana  jestem radosna ponieważ  pogoda jak nic zapowiada popołudniowy wyjazd i spacer nad morzem. Słońce "łypie" znad jeszcze lekko upstrzonego chmurami sklepienia jakie lada moment pozostanie jedynie... lazurowe:) I z tą nadzieją zostaję. Sama myśl - morze juz mnie nakręca do działania.  Nic tak dobrze nie inspiruje jak szum fal, widok brzegu czy wiatr gdy gra sobie na wszystkim i ze wszystkiego wzdłuż brzegu morza. I stąd też kilka fantastycznych moim zdaniem pomysłów ze spojrzeniem na Ikeę inaczej. Jestem zauroczona tymi wszystkimi pastelami, paskami, paseczkami i innym wyglądem dobrze mi znanych ikowskich krzeseł czy sof. Nawet proste drewniane meble wyglądają w tym aranżu bosko, a przed oczyma mam kolor nieba latem. Uwielbiam wszystkie odcienie niebieskiego o tej porze roku. Przynoszą rześkość, ukojenie, łagodność i wewnętrzny spokój gdy blue kolor jest otoczeniu. Dekoracje, pokrowce, obrusy, narzuty, pledy, poduchy czy maty można znaleźć  z Bemz, firmie która proponuje nowe spojrzenie na meble z Ikei. Jak widzę i dostrzegam to bardzo dobre spojrzenie :)  Piękna kolekcja zainspirowana kolorami morza, nieba i piasku. Natomiast łączenie ich z drewnem daje wprost oszałamiający wygląd. A swoją drogą to właśnie Skandynawowie są mistrzami w doborze dodatków w domkach letniskowych. Kocham ten styl więc i na regałach scandiconcept.pl właśnie takie Perełki do domu, ogrodu czy weekendowo-letniego wypoczynku w plenerze. 
Enjoy ! 


                                                zdjęcia : Bemz via Radostina

2 komentarze:

  1. Witam, bo ja tu po raz pierwszy w poszukiwaniu Blooeming... Ciekawa jestem kiedy będzie dostępna kolekcja jesień/zima 2012?
    Cudowne połączenia... Bardzo lubię łączyć drewno z niebieskim, te zdjęcia tutaj wzmagają tęsknotę za latem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak miło Nam Ciebie powitać w naszym gronie ewelajno:) \U nas na Bloomingville zawsze możesz liczyć. Nawet gdy znajdziesz coś w katalogu staramy się to sprowadzić z Danii. Nowy katalog ? Wiem i mi tez narobił apetytu swoja kolorystyka. Podobni jak Ty musimy jeszcze troszkę poczekać. Kilka kolekcji dostępnych już może jest. Póki czas na oglądanie i wybieranie. Jak tylko będzie już mozliwość zamawiania nowości _ na pewno damy Tobie znak !!! Miłego Dnia życzymy.

    OdpowiedzUsuń