Przejdź do głównej zawartości

Cytrynowe za-kochanie w Inspiracji
Piękny dzień za mną i jestem w pełni przekonana, że Wam również sprzyjała pogoda. Praca w takie dni jest wielką przyjemnością i czasem nawet frajdą tym bardziej,  że mały wypadzik w ramach lunchu, brzydko, bo nie w języku polskim, czyli w ramach przerwy obiadowej to wyjazd nam morze do Gąsek. Tam "oblężona" przez trustów latarnia o jakiej pisałam, ale przyjemność upajania się rześkim i ciepłym wiatrem oraz ten zjawiskowy zapach morza jest niczym nie do zmącenia czy zakłócenia. Zwyczajnie, nic ani nikt  nie jest w stanie mi odebrać tej jakże często sprawianej samej sobie przyjemności... A skoro ciepło czy nawet upalnie przyniosłam kilka obiecanych wcześniej pomysłów na Cytrynkę. Do zjedzenia? Też :))) Świetna stylistak, projektantka i fotograf Dietlind Wilk ma wyobraźnię bez granic. Patrząc na zdjęcia jakie są zarazem Inspiracją do Cytrynowego zauroczenia się tym cytrusem można "przeżywać" go w wielkoraki sposób. Oto naoczny dowód !!!


                                                         zdjęcia: Dietlind Wilk

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson