Przejdź do głównej zawartości

Delikatny dotyk wygody cz.1
Tak się właśnie złożyło, że po powrocie do domu z wielką przyjemnością, by nie rzec rozkoszą, rzuciłam się do swojego łóżka. Od kilku już tygodni zbierałam zdjęcia z nader ciekawymi pomysłami miejsc "gdzie to Morfeusz sięga po swoje senne marzenia" - czyli łóżka do spania. Dziś nadarza się świetna okazja, żeby je częściowo Wam pokazać z kilku powodów zresztą. Świeże powietrze ma wiele walorów, niemniej równie ważnym dla mnie jest ten,  na czym śpię. A spałam na bardzo miękkim, bardzo wysokim i bardzo nie moim łożu :) Karina jest mniej wybredna i akceptuje co jest. Ja niestety jestem kapryśna gdy mam spać i wstać jak " Królewna na ziarenku grochu" Niewyspana !!! Dziś kilka ciekawych i sądzę, że inspirujących miejsc do spania z przepiękną pościelą. W końcu czas tez zerknąć do szafy. Ostatnio w Ikei pojawiły się ładne, proste i ciepłe posłania. A jakie maja kolory :) Niemal te jak poniżej - BAJECZNIE  ŁADNE.


                                  zdjęcia: Magnus Solander, Hus o Hem. Bolig, Skona Hem, timbrl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson