SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 22 sierpnia 2012

Powrót z wakacji
Dzień dobry :) Dziękuję Wam bardzo uprzejmie za miłe życzenia wypoczynku i słowa dające nadzieję, że czekacie i jesteście. Mnie choć fizycznie nie było tutaj z Wami to jednak niemal duszą wracałam do Was. Dobrze, że ciało wróciło ze mną :))) Ależ się za Wami stęskniłam. Kilka tygodni spędzonych na łonie natury, wśród Rodziny było wyjątkowe... Ale. Oczywiście jak ze wszystkim tak też i z czasem na odpoczynek nie można przesadzać tym bardziej, że nie należę do osób, które dłuższy czas mają się spełnione będąc w jednym miejscu. Tak więc piach, las, trakt nadmorski i bryza - jakie to miłe. Ale już od kilku dni mam poniekąd przesyt tego dobrego. Miękki piasek czy mokry brzeg są dla person  całkowicie mobilnych. Dobrze. Spuchłam z wysiłku więc jestem stąpając po równym terenie. Zatem to zwyczajnie fantastyczni, że możemy ponownie się spotykać tym wymiarze:) Otoczona wielością dzikich o bardziej nieokiełzanych przez naturę braw, z lubością wróciłam do jasnych, lekkich w wystroju wnętrz. I choć byłam też w Skandynawii nie była to jednak Szwecja, skąd mam te piękne zdjęcia letniego domku. A co!!! Cieszmy się latem póki jest. Ten szwedzki dom mnie  dziś rozmarzył... Sen o wolności w gorące letnie dni i nic nie robienie. Mam ten stan za sobą ale też i noszę jeszcze w sobie. Tak więc proszę bardzo - niech i Wam zdjęcie przyniosą ukojenie. 


 
 
 
 
 
 
                                                  zdjęcia: Lonngren/Widell

4 komentarze:

 1. Witaj :D jakże się cieszę, że już jesteś. Mnie też dopada taki stan przesytu nicnierobieniem na wczasach, tęsknię potem za rytmem zwykłego dnia.
  I piękne obrazki na początek dnia...i ten niebieski... chyba jednak pomaluję krzesełko u Małego ;)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Agnieszko :)jak miło wiedzieć, ze masz podobnie. Niemal dopadło mnie poczucie winy z powodu niestrawnego spędzania tzw. wolego. Tez mnie się facjata śmieje, że już dość braku synchronu między dniem a nocą. :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak:) ciągłe wysypianie się też może być męczące, hihi..

   Usuń
 3. wspaniale , że jesteś znów z nami:)))
  cieszę się, że wróciłaś wypoczęta. ja właśnie jutro wyjeżdżam na mój upragniony urlop:)
  już niedługo, już za momencik...
  a tymczasem delektuję się zdjęciami, bo dom jest niesamowity... ta błękitna ławeczka, sypialnia no i drzwi wejściowe! wzdycham do monitora:)
  pozdrowienia przesyłam

  OdpowiedzUsuń