SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Industrialnie czy kameralnie w domu od Pani z Bornholmu

 

Madam Stollz od lat cieszy się uznaniem w całej Europie z powodu niezmiennej konsekwencji przy tworzeniu swoich pięknych rzeczy w kolejnych kolekcjach. Przedmioty wyrabiane w skandynawskiej tradycji z drewna, metalu, szkła, wikliny czy słomy od lat cieszą się nie malejąca popularnością. Jest znana nie tylko z surowego industrialnego stylu, ale również ze znakomitych dodatków cottage. Choć styl industrialny jest Polsce znany zaledwie od kilku lat, cieszy się rosnąca popularnością. Jego design paradoksalnie stanowi o bardzo gustownych wręcz ekskluzywnych wnętrzach. I nie ma w tym stwierdzeniu nic dziwnego. Coraz więcej dużych fabrycznych czy magazynowych hali zwanych loftami zostaje zaadoptowanych na fantastyczne mieszkania. Mamy dla Państwa kolejną kolekcję z Madam Stoltz. Drewnie misy, tace, świeczniki. Piękne szklane wazony czy metalowe szafki do zawieszenia, słomiane kosze aż proszą się, żeby je postać w domach.  Wszystkie przedmioty są bardzo starannie wykonane i  są gwarancją trwałości. 

Metalowe szafki z drucianym frontem i półeczką- świetnie sprawdzą się w tzw. loftowym stylu ale nie tylko !!!


 Piękne szklane wazony - idealne do każdego wnętrza. jak ślicznie wyglądają w nich bukiety... ale nie tylko. Same z sobie sa ozdobą !!!


 Dlaczego nie w łazience np. przy kabinie prysznicowej lub wannie. Komplet drucianych koszyczków.

 Świecznik z drewna, drewniane tace i nie tylko takie cuda z drewna na naszych półkach macie.


                                                                 zdjęcia: Madam Stoltz

3 komentarze:

 1. Piękne, uwielbiam jej dodatki, to taki przyjazny styl industrialny ;)
  pozdrawiam :)
  agnieszka n.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko - są zjawiskowe, inne, nietypowe. Żelaźnie konsekwentna w doborze materiałów do dodatków. Za jej naturalność i niezwyczajną zwyczajność ją kochamy :)I jeszcze może dlatego, ze pasjami udziela wsparcia dzieciakom z Azji Środkowej... Niestety poprzez pracę dla... Jednak dobre i to w tamtym miejscu. Miłego dnia Kochana !

  OdpowiedzUsuń
 3. ale przepiękne dodatki! normalnie nie mogę na to patrzeć, bo pragnę wszystkiego od razu:))) idę zajrzeć do sklepiku
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń