SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 12 września 2012

Własne hobby
Jak stworzyć swój własny gabinet marzeń? A może domowe biuro czy swoją wyśnioną pracownie ? Ot, zagwozdka jak dla mnie. Dalej szukam Inspiracji w Internecie i … odkryłam kolejne :) Proszę uprzejmie. Oto stare garaże. Z podziwem patrzę jak dużo w tym Inspiracji na nowo urządzony gabinet, a może biuro w przemysłowym stylu. Taki kompleksowy, zamknięty i przemyślany wystrój wnętrza. I ta konsekwencja w trzymaniu się jednolitej, tej samej palety barw. Od jakiegoś czasu przyglądamy z Kariną przemysłowym wnętrzom, loftom i rzeczywiście dużo w nich jest szarości i brązowych odcieni. Jednak sufity i ściany a nawet profile są w kolorze białym. Wtedy inne odcienie kolorów po prostu wyglądają jakby „podświetlone” bielą :) Moja Królową Kolorów.
Nie mogę się oprzeć tej Czarownej Starej drabinie używanej zarówno jako biblioteczka i schodki, by dostać się na półki pod dachem. Wykorzystać przestrzeń pod maksymalnym dachu i ustawić dwie półki na rzeczy, które nie są używane bardzo często. Ba! Tylko jak to jest być tak konsekwentną :)))


                                   Zdjęcia: Carina Olander, stylizacja Anna Tualsen via Bolig 

5 komentarzy:

  1. Takie biuro to marzenie, ma wszystko co cenię. Ta szafka jest świetna, vintydzowe dodatki, to obite lnem krzesło, drabina, drzwi, lampy...no po prostu jak w domu :))))

    OdpowiedzUsuń
  2. o kurcze! nie no marzenie... ta drabina i biurko i te lampy i wszystko nawet krzesło ideał:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Drzwi są przepiękne i industrialna szafka i drabina.. mogłabym właściwie wymienić wszystko tylko po co? ;) Ładne wnętrze:)

    OdpowiedzUsuń