SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 11 września 2012

Kopen - haskie biało - czarne ...
Jesteście Kochane :) Dziękuję Wam serduszkiem, że jesteście przy Nas, że czytając i patrząc - widzicie te miejsca które i na mnie robią wrażenie. Jesteście Kochane, ponieważ z braku czasu ( sklep, reporterka, blog czy wpisy na FB), naprawdę doba to mało... a Wy jesteście, piszecie i czytacie. Dziękuje !!! A o czym dziś ?
Czasem mam kłopot gdy pokazuję Wam zdjęcia z nowoczesnych skandynawskich mieszkań czy apartamentów. Nie, nie dlatego, ze świeci słońce i jest piękny dzień :) Dylemat tkwi raczej w zakochaniu się w vintage, jakiego niestety w nowych domach jakby mniej... szkoda. Z drugiej strony widząc „Potrzeby na miarę czasów”, nie sposób mi ignorować tego czym zachwycają się inni. Zatem zapraszam was do apartamentu w Kopenhadze, dość interesującej klasyki i linii graficznej mebli. A że biało- czarne ? Cóż, czasem tak jest :))) 


  
                                          Zdjęcia : Stina Staphansen/studio 55 via Femina

6 komentarzy:

 1. B&W nie dla mnie w domu (co innego w fotografii ;), ale ten kominek z trzeciego zdjęcia, to ach...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta Klasa ! I oczywiście klasyka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie cudne:))) nie sposób tak ascetycznie urządzić mieszkania, ale takie zdjęcia uwielbiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja uwielbiam biało - czarne!:)
  zakochałam się w wannie.... ideał jak dla mnie.
  świetna inspiracja

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie Sól i Pieprz będą gościć w Blogu :) To miłe, ze te kolory Klasyki nie nudzą się NIGDY :))) Dziękuję Wam i cieszę, że każda z nas znalazła dla siebie maluczką choćby Inspirke :)))) :*

  OdpowiedzUsuń