Przejdź do głównej zawartości

Kopen - haskie biało - czarne ...
Jesteście Kochane :) Dziękuję Wam serduszkiem, że jesteście przy Nas, że czytając i patrząc - widzicie te miejsca które i na mnie robią wrażenie. Jesteście Kochane, ponieważ z braku czasu ( sklep, reporterka, blog czy wpisy na FB), naprawdę doba to mało... a Wy jesteście, piszecie i czytacie. Dziękuje !!! A o czym dziś ?
Czasem mam kłopot gdy pokazuję Wam zdjęcia z nowoczesnych skandynawskich mieszkań czy apartamentów. Nie, nie dlatego, ze świeci słońce i jest piękny dzień :) Dylemat tkwi raczej w zakochaniu się w vintage, jakiego niestety w nowych domach jakby mniej... szkoda. Z drugiej strony widząc „Potrzeby na miarę czasów”, nie sposób mi ignorować tego czym zachwycają się inni. Zatem zapraszam was do apartamentu w Kopenhadze, dość interesującej klasyki i linii graficznej mebli. A że biało- czarne ? Cóż, czasem tak jest :))) 


  
                                          Zdjęcia : Stina Staphansen/studio 55 via Femina

Komentarze

 1. B&W nie dla mnie w domu (co innego w fotografii ;), ale ten kominek z trzeciego zdjęcia, to ach...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta Klasa ! I oczywiście klasyka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie cudne:))) nie sposób tak ascetycznie urządzić mieszkania, ale takie zdjęcia uwielbiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja uwielbiam biało - czarne!:)
  zakochałam się w wannie.... ideał jak dla mnie.
  świetna inspiracja

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie Sól i Pieprz będą gościć w Blogu :) To miłe, ze te kolory Klasyki nie nudzą się NIGDY :))) Dziękuję Wam i cieszę, że każda z nas znalazła dla siebie maluczką choćby Inspirke :)))) :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson