SKLEP SCANDICONCEPT

piątek, 1 lutego 2013

Koronki


Mimo niepogody na zewnątrz bo i dżdży i jest pochmurno, szaro i wieje wiatr, mam w sobie dużo Pogody Ducha i optymizmu. Wiary w dobro i nadziei, że owo wraca gdy jest dane. To podobnie jak ze szczęściem, które się " mnożny dzieląc". Trywialne? W rzeczy samej. Niemniej w pogoni ze życiem, umykają uwadze drobne rzeczy i małe sprawy. A czy nie z takich właśnie małych spraw składa się wielki życie ? W moim dziś nabrały szczególnego znaczenia jak te delikatne, subtelne i miękko opadające koronki.

 
                                       zdjęcia: Printeres, Skona Hem, Frances Janish, Bolig 

6 komentarzy:

 1. cudne... ta girlanda i lampa z koronek . romantycznie i bardzo przytulnie się zrobiło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Scrapreko :) Jak koronka to musi być Kobieco. A gdy jest Kobieco wtedy staje się łagodniej i bywa ze i romantycznie. Cieszę się że i Tobie koronki przypadły do "spodobania". Pozdrawiam miło;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne. Dziękuję, że podzieliłaś się z nami tymi zdjęciami
  Pozdrawiam T.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiewność i delikatność koronek jest niepowtarzalna. Uwielbiam takie rzeczy. Osoba tworzaca taki zlepek z kilku materiałów musi mieć niesamowity zmysł :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjemność dzielenia się jest zawsze przyjemnością :) Proszę bardzo. Kapitalnie, ze i Wam się podobają te "relikty przeszłości odziane w dzisiejszą nutę życia". Tak, to i sentyment i nostalgia i romantyzm i delikatność i zwiewność... Kobiecość ! Dziewczyny jakie rąbią takie cuda maja dar nie tylko w zmysłach. Widziałam dłonie... Do dziś jestem pod wrażeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne,takie delikatne i bardzo zmysłowe:)

  OdpowiedzUsuń