SKLEP SCANDICONCEPT

niedziela, 10 lutego 2013

Ten dom rodzinny wymarzonyStary drewniany dom......


                                                        zdjęcia: Helena Koch via:Lantliv

12 komentarzy:

 1. Dom jest naprawdę przepiękny, jasny i pełen wspomnień ... Cudowny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj winka1979 :) Taki dom to jest Dom:) Zawsze domy przesiąknięte duchem przodków i wspomnieniami sa piękne i żyją... tak zwyczajnie swoim tętnem tętniąc. Pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 2. Jacy piękni ludzie!:))))))
  Ściskam***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękni Aguś:) Mam z Siostrami dom w okolicy Bielska -Białej. Dokładnie czuje to co właścicielka tego domu... Nie zostawia się przeszłości w takiej postaci samej sobie. Ją się odnawia, renomuje i wkłada w nią teraźniejszość... wtedy i Ludzie pięknieją i dom jest młodszy z Duszkami Przodków po... lifgtingu :) ściskam z życzeniami Walentynek w moje Imieniny :)))

   Usuń
  2. O! To przyjmij i ode mnie życzenia imieninowe :)) i cmoki serdeczne!!******
   Cudownie mieć dom, który ma swoją historię...i cudownie mieć rodzeństwo :)))))) Obie rzeczy dla mnie nieosiągalne...;)

   Usuń
  3. Dziękuję za życzenia i cmokasy jakie odwzajemniam Aguś:)))Wiesz po latach tak bardzo cenię fakt, że było Nas 4-ro w domu. Trzy Urwiski oraz Urwis. Było niedostatku sporo jak to w większej inteligenckiej Rodzinie bywało... Ale właśnie ów dom i spędzone w nim każde wakacje, każde dłuższe wolne chwile pokazały Nam, ba uświadomiły, ze ponad wszystko pewnych wartości nie można za nic w świecie kupić. ja się dostaje od życia, losu, ludzi. Rozumiem Ciebie. Karina czasem mówi tak jak Ty... Stąd ma swoją Rodzinę włoską :)) Gucio i Księżniczki Nasze - to to czego nie daliśmy naszemu dziecku. Rodzeństwa jakiego Nam z mężem było pod dostatkiem.... Ale nie naszej Córce:) Dom.. skąd wiesz. Nigdy nie mów nigdy. A nóż, spadek skądś tam? Kto wie kiedy zaczniesz składać drzewo genealogiczne swojej Familii? Pozdrawiam cieplutko <2

   Usuń
 3. Takie domy mają czarodziejski klimat. Ja nie mam szans na żaden stary rodzinny dom bo wszystkie są zamieszkałe. Szkoda. A swoja drogą jak oni to robią, że nawet stara skrzynia wygląda interesująco?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lillu, jak to nie masz szans... Nikt nie wie co jutro, co za tydzień może go spotkać. Więc nie przegap swojej szansy , a nóż... :) Wiesz skąd Skandynawowie mają takie piękne drewno? Bo jest stare, bo nie "ładują" w nie hektolitry bejcy czy jakichś tam utrwalaczy. Drewno nie jest impregnowane więc starzeje się swoim czasem, smagane powietrzem i oddechem jego właścicieli jeśli jest w domu. A jakie piękne jest to jakie morze wyrzuca na swój brzeg OMG !!! Czarowne wprost. Nie dziwne, że stare jest takie urocze :)))

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Much beautiful home :) I'm sorry but my English is very poor. I cordially greet and welcome you again :)

   Usuń
 5. niesamowity jest! z zewnątrz podoba mi się najbardziej i ta rodzinka... :)))
  ekstra jak dla mnie!
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda Scraperco:) Rodzina to Rodzinka choć czasem bokami wychodzi to jednak bez niej jest... pusto. Czy widzisz ten cudny dom bez Ludzi? Swoją drogą dom jest naprawdę śliczny. Pozdrawiam Cię słodko :)

   Usuń