Przejdź do głównej zawartości

Kuchnia ze szkła, betonu i kamienia czyli loft
Dziś kilka propozycji kuchennych aranżacji duńskiej marki Kvik. W stricte przemysłowych zatem surowych pomieszczeniach, wszystko zostało pięknie sfotografowane. Karina zdecydowanie ma odmienny klimat swojej przestrzennej kolorystki. Ja natomiast, znalazłam dla siebie kilka fajnych akcentów wnętrzarskich  jak np.  wielkie, czarne, przemysłowe okna, betonowe posadzki i ściany oraz dużo bieli. A`propos, betonowa ściana to coś co mamy mieć u domu.  W zasadzie pozostaje zrobienie stosownej formy z dekorem jaki pojawi się na ścianie. Tylko albo aż, ponieważ wybrać naprawdę jest trudno. Przy takich wnętrzach zawsze stawiam sobie trywialne pytanie. Ile kosztuje ogrzewanie ??? :) Co do samej kuchni nie mogę zdecydować, co mi się bardziej podoba ... biały czy czarny deseń. Natomiast  połączenie z kamienia, betonu, metalu i drewna, w połączeniu z błyszczącymi szafami naprawdę jest super!

 

                                                                           zdjęcia: Vosgesparis

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson