SKLEP SCANDICONCEPT

niedziela, 21 kwietnia 2013

Biel z błękitem jest zachwytemNie wiem czy to dość częste ostatnio pobyty nad morzem, czy może zazieleniająca już  wiosna tak radykalnie nastraja mnie do podziwiania kolorów bieli i błękitu. Tym bardziej, że nasze bałtyckie wybrzeże wygląda tak zjawiskowo jak na zdjęciu zrobionym wczoraj. Stąd też "nasycona" kolorami natury, a konkretnie bieli,błękitu, naturalnego beżu czy zieleni, zaczęłam przyglądać się wnętrzom w odmienny, wiosenny sposób.
 


 
 
 Ot dla przykładu, piękne połączenie kolorów w szwedzkim domu. Wpływ wiosny robi swoje. Przynosi pogodę ducha, radość, nadzieję i bardzo dużo dobrej energii. Pobyt nad morzem przynosi ukojenie, spokój i łagodność. Mamy nadzieję, że i Wam jej nie brakuje. O tym, że blue kolor jest trendy czyli jest na topie czy zwyczajnie jest obecnie modny, dowiedziałam się dziś... Hmm, dziwne bowiem  Od lat składam hołd naturze i żyję z w zgodzie z jej prawami. Patrzę w niebo - widzę błękit, patrzę na wodę - dostrzegam pełną paletę jego odcieni. Kocham Wielki Błękit czyli podwodny Świat. Jak błękit "gra"kolorem w domu słów kilka W domu Jessicca.  W każdym razie błękit jest częścią składową mojego życia i żadne mody czy trendy nie mają wpływu na moje lubienie bądź nie, tego cudnego koloru. Jest barwą życia :) Tam gdzie błękit z bielą gra jest piękna wyspa... Doskonałą puentą jest stwierdzenie, że to zwykła ludzka tęsknota do piękna otaczającego Nas Świata. Ludzka, a nie designerska:)
 
 
                                      
 


                                                                               zdjęcia: Skoha Hem, Lila Kurzawska
 

2 komentarze:

  1. Pierwsze ze zdjęć to Kołobrzeg. Z mola prawie widać Bornholm.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień dobry Panie Piotrze:) Tak, to jest piękny Kołobrzeg. O tej porze roku w tym roku, mało ludny i przyjazny Ludziom Otwartej Przestrzeni. Pozdrawiamy miło:)

    OdpowiedzUsuń