SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Kopenhaskie szarości elegancji
               Poniżej  kopenhaski dom. Piękny i elegancki w paletach stonowanej szarości, antyków oraz mieszanką starych i nowych trendów wnętrzarskich widocznych min. w doborze mebli i dodatków. Jest uroczy, zważywszy, iż mimo artystycznych klimatów zachował minimalistyczny nastrój. Kolejne jasne  przestronne wnętrze. Jak my to Kochamy!!!
A co z życia? Czas dogonił wiosenną temperaturę czy może odwrotnie. Nomen omen jest ciepło i życia wraca we właściwe sobie amplitudy jak na kwiecień przystało. Czy byłam na urlopie? Nic z tych przyjemności. Z innych natomiast mam za sobą prawdziwe uczty dla ducha tj. obejrzane filmy, które czekały na swój moment, książki do jakich  z namaszczeniem wróciłam bez poczucie pośpiechu czy nie załatwionych spraw... Ulga. Znacie ten stan :) :) I wielką niespodziankę od Li... dziękuję raz jeszcze. Co nią jest? Otóż zdjęcia z blogu Scandiconcept zostały zamieszczone w www.desiretoinspire.net/blog/2013/4/14/blog-favourites-as-of-late.html  w tak znamienitym i szacownym gronie, żeoniemiałam gdy zobaczyłam. Oczywiście, że jest to powód do zadowolenia. Obie z Kariną cieszymy się z tego co robimy i tym jak żyjemy. Pasja trzyma mimo  wszystko i niezależnie od wszystkiego. I miło nam, że jestesmy czytane i możemy Was cztać w blogach i nie tylko. Dziękujemy, ze jesteście:) 


                                                                                                             zdjęcia: Credids via Elle Decoration
4 komentarze:

 1. Gratulacje!Cudne to dzisiejsze wnętrze. Boże, jak ja chciałbym mieć tyle przestrzeni!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym domu mnie ujął min. kominek. Bajka,. marzenie... Dziękujemy Lillu:) mając się na baczności z własnymi zachciankami doprowadzam dom do minimalnych potrzebny czy niezbędnych rzeczy. Wszystkie "things" kochane wcześniej są w ... kartonach. Dom stał eis przestrzenny, wolny, zapanował harmonia i luz:)

   Usuń
 2. Gratulacje!!! Bardzo zasłużone wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry:) Dziękujemy bardzo. Do tej pory nie wiem jak to się stało, ale tak było :)))) Pozdrawiamy serdecznie.

  OdpowiedzUsuń