SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 17 października 2013

Broste Copenhagen
Kiedy pierwszy raz miałyśmy "do czynienia" z decorami, dodatkami bądź meblami z Broste Copenhagen, nie miałyśmy pojęcia, że sa tak ładne. Oczywiście kiedy pojawiły się na półkach w Scandiconcept.pl nie brakowało i nie brakuje opinii, że są piękne, ale ta cena!!!  
Cóż, skoro linia Line T Klein aż "kipi" w swoim portfolio zdjęciami gdzie widać dodatki z Broste Copenhagen, nie może być inaczej. Czasem i mnie "serce boli", niemniej cena świadczy o jakości. A tak jest w przypadku Broste Copenhagen. Nowości z katalogu tej Firmy jesień-zima 2013 oscylują zdecydowanie wokół zarówno klasycznego wzornictwa, aż po całkiem nowoczesne  odważne formy jakie proponują projektanci wnętrz. BC znane jest z bardzo dokładnego wykończenia swoich artykułów do domu czy wyposażenia wnętrz. Cudowne poduchy, pledy, dywany czy skandynavian ceramik są na naszych półkach. Część dojedzie lada moment.  Zapraszamy więc do sklepu z filiżanką ciepłej aromatycznej kawy oraz z porcją ulubionej przekąski.  Zapraszamy również do obejrzenia katalogu Broste :)))


 

  zdjęcia: Broste Copenhagen


2 komentarze:

  1. To prawda, że Broste Copenhagen oferuje piękne przedmioty i to prawda, że często cena bywa niebagatelna. Jednak warto zapłacić więcej za jakość i niepowtarzalny design. Ja jestem zakochana w tekstyliach tej firmy, zwłaszcza w dywanikach i chodnikach. Pojawiły się również na powyższych zdjęciach. Są piękne: naturalne materiały, typowa dla skandynawskich wnętrz kolorystyka. Zakochałam się w dywanikach, które widać na zdjęciu sypialni - są piękne w swej prostocie.

    Pozdrawiam
    Magdalena Dudzic

    OdpowiedzUsuń