Przejdź do głównej zawartości

Urok loftu
Od dłuższego już czasu, "namyślam się" czy warto pisać nt. loftów w naszym kraju ze zbliżeniem tego trendu jaki ma miejsce w Skandynawii... Ba! Mam potrzebę napisania i pokazania małego  co-nie-co, zważywszy na ofertę jaka jest  w www.scandiconcept.pl  


 zdjęcia: Skona Hem,architektura, tumrbl, filcr,

Komentarze

 1. Jeśli chodzi o lofty to dla mnie liczy się w nich głównie wysokość pomieszczeń i nietypowe okna, często ogromne, od podłogi do sufitu. To wnętrze na pierwszej i drugiej fotce jest niesamowite. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lofty mają w sobie coś szczególnego. Okna, jak najbardziej. Martwiłby mnie z kolei płatności za ogrzewanie takich wysokich pomieszczeń :) Skoro na ponad 100 metrach kwartowych sa zwyczajowo 1/2pokoje, luksus metrażowy gwarantowany. I ta możliwość ich urządzania. Bajka:) Pozdrawiamy serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepieknie ! ... i ta skóra na podłodze ...cudna . Własnie takiej szukam :)))
  Pozdrawiam cieplo i zapraszam do siebie ... :)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson