Przejdź do głównej zawartości

Wokół świątecznego stołu AD 2013

 
 
 
Rok rocznie naszą uwagę "zaprząta" dekorowanie świątecznego stołu. Co nowego a co zostawić z wcześniejszej gamy dekoracyjnych dodatków? Jaki wybrać kolor jako ten dominujący? Jak wszystko ustawić, żeby nie przeszkadzało tylko zwyczajnie zdobiło. Te oraz mnóstwo innych pytań czy wątpliwości pojawia się, gdy tylko zaczynam tworzyć koncepcję do przygotowania stołu do świąt Bożego Narodzenia a przede wszystkim, kolacji wigilijnej.  Po co czekać z Inspiracją do ostatniej chwili kiedy barszcz będzie już "dochodził" do siebie, ryby  wszelkiej maści i postaci od kilku godzin pachną, a świąteczna kapusta z grzybami czy groch z kapustą już zostały nałożone na śliczne półmiski. I puste miejsce przy stole, a przy nim również zastawa. Bowiem nigdy nie wiadomo kto może zapukać do naszych drzwi gdy już zaświeci pierwsza gwiazdka 24 grudnia...W tych Inspiracjach kolory biały, błękitny, niebieski, czerwmy, zielony, srebrny i szary tworzą ten piękny marzycielski efekt.   Osobiście jestem pod wrażeniem zielonych gałązek, białych świeczek i pięknych serwetek. Życzymy miłego Dnia:)
 
 
 
 

 

 


 


 
 
   zdjęcia: 8 Fabuluus Home. Stil Inspiration, Pinterest, Gregorius, Homing Scrapblog, Ikea

Komentarze

 1. pierwszy ujął mnie najbardziej, Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I love the idea of green twigs of the first photo and just dare me this Christmas Eve with decoration napkins with green twig, cinnamon and strings! Thank you for these lovely ideas. kisses

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne inspiracje! Na każdym zdjęciu widzę coś,co bym widziała u siebie :)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson