SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Dom z Duszą


 Niie zdążyłam odpowiedzieć Wam Kochane na wpisy... Jestem wzruszona i poruszona Waszym słowy. Twoimi najbardziej Aguś, bowiem nie spodziewałam się, że zwykłe gesty wynikające z potrzeby Duszy mogą mieć aż taka Siłę !!! Niemniej Sercem jestem z Tobą i Wami. Proszę  tylko o wybaczenie naszego ( mojego) mniejszego udziału w kontaktach blogerek. Czas - jedyne i jak sie okazuje ostateczne ograniczenie...  Więc  choć fizycznie nie mam wpisów to zwyczajowo "rzucam" oczyma po blogach i zapiskach. Stanowią one bardzo wartościową część kontaktu i możliwości za-poznania każdej z Was w tym i Nas po trosze :))) 

Kto nie lubi ciszy i mirry starych drewnianych domów, owianych tajemnicą wielu pokoleń, zapachem jaki w nich jest czy magią którą tworzą... Lubię takie domy. Tak jak ten wybudowany  w latach 20-stych minionego stulecia.  Kryją  w sobie tajemnice, ale dają również wielkie możliwości adaptacyjne. Kiedy jestem w takich wnętrzach czuję się otoczona przez światło, ciepło i powietrze ... Wszystko tu pasuje i stanowi harmonijną całość na miarę kolejnego stulecia :)


   


 
                                                     zdjęcia: interiormagasine, photo: Gro Searvik


3 komentarze:

 1. Domiszcza z duszą mają niepowtarzalny urok..

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie,gdyby był mój nie wychodziłabym z niego,tylko siedziała w tym fotelu przed kominkiem i upajała się widokiem kuchni :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Sypialnia kojarzy mi się ze szwedzkim filmem "Jak w niebie" ....

  OdpowiedzUsuń