SKLEP SCANDICONCEPT

niedziela, 12 stycznia 2014

Art Shop Agnieszki


Kiedy powstał sklep internetowy Scandiconceot.pl przez myśl mi nie przeszło, że będziemy pisać bloga w jakiejkolwiek formie czy postaci. Życie weryfikuje jednak poglądy i daje szansę na zmianę zdania :) Jakie to szczęście ! Jest to opcja wkalkulowana w proces ludzkego rozwoju osobistego ... Uff, początek mam za sobą. Oj, nie łatwy bowiem "namyślam" się jak zacząć pisanie dziś, skoro chcę napisać o Agnieszce, a nie chcę żeby wpis został odebrany w ramach reklamy czy promocji. I tu włącza się mój reporterski sposób myślenia. Zatem idę tą drogą. Faktograficznie... Otóż pierwsze zdjęcia w blogu i profilu FB z rzeczami ze Scandi dostałyśmy właśnie od Agnieszki Nawary. Do dziś Agnieszka jest dla mnie Aguś i tak zostanie. Gałka z w szafce łazienkowej, poduchy na sofie cz fotelu, tabliczki z napisem itd. Podziwiałam jak Agnieszka ewoluuje, jak z pasją realizuje swoje plany i zamierzenia.  Nie miałam bladego pojęcia, że Agnieszka pisze bloga i dzieli się z Wami swoim życie i tym co robi. Tutaj szacunek wielki Aguś !!! I pewnego dnia zobaczyłam, że sama otworzyła swój sklep internetowy z dziełami rąk własnych. Od początku nazywam to miejsce ART SHOP. 

Podążam śladami Ludzi z Pasją i kocham takie Persony. Uwielbiam śledzić ich rozwój zawodowy, widzieć jak dany od Boga Talent, poprzez ciężką prace ewoluuje i umacnia się, rozwija i w końcu rozkwita. Do takich ludzi należy Agnieszka Nawara. I nie jest to żaden komplement. Jest to jedynie skromne stwierdzenie faktu z życia Agnieszki w jakim tworzy i kreuje swój świat. Słowa nie oddają jednak w pełni tego co pokaże obraz. Zatem zapraszam Was do świata Agnieszki Nawary, poprzez jej prace, zdjęcia w końcu sklep agnethahome.pl                                                                     zdjęcia. Agnieszka Nawara

16 komentarzy:

 1. Piekne te cudeńka, zarówno lustra jak i szklane pojemniczki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne :) , zwłaszcza, że robione ręcznie i mają ( jak dla mnie) Duszę . Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
 2. Dziękuję Wam ogromnie!

  Lil, ileż to dni jeszcze przed nami, ile nowych pomysłów, zakrętów, przeciwności do pokonania…., ale i chwil pełnych radości i wzruszenia, jak ta, której i Ty jesteś częścią. Och, pamiętam ile radości sprawiło mi to zdjęcie wieszaczka w mojej łazience!!:)) I Wasze pierwsze miłe słowa, które dały siłę do działania! I jak odległe się to wydaje dziś, choć wcale tak nie jest, bo to niespełna dwa lata… Dziękuję za wszystko, za ten post, którego się nie spodziewałam, za Twoje spojrzenie i uczucie. I za Twoją, że tak powiem z francuska - perseverance!!!:)) która jest dla mnie wzorem niedoścignionym, ale którą stawiam sobie na szczycie mojej codziennej listy do zrobienia ;) Dzięki wielkie! Dla Ciebie, dla Was, dla wszystkich moich czytelników i wszystkich, którzy zechcieli mieć moje wyroby w swoich pięknych domach ! Ogromne dziękuję!
  :)
  agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co to po słowach Aguś <3 Kochamy Cie taką jaką jesteś i Twój nieziemski Talent i Twoja moc i Siłę ! determinację i nieustępliwość i łagodność i new look na wiele spraw jakie się pojawią i jakie ogarniasz :) Niech Moc zostanie z Tobą - jak mówi min. Gucio :))) Ściskam mocno i tule do serducha kochana.

   Usuń
 3. Jestem stala klientka naszej Agnieszki ;-) Do rekodziela z dusza mam ogromny sentyment :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Takie rzeczy wnoszą soba i Klimat i Ciepło i Standard i... To najważniejsze - Niepowtarzalność ich Stworzycielki :) Pozdrawiamy serdecznie :D

   Usuń
 4. od dawna podziwiam prace Agnieszki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też i stąd nie mogłam się oprzeć, żeby nie "wpaść" z wizyta po min. zdjęcia do bloga :D Pozdrawiam cieplutko .

   Usuń
 5. Podpisuję się obiema rękami :) Wyjątkowe rzeczy wychodzące spod wyjątkowych rąk...
  Pozdrawiam
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 6. ja również Agę odkryłam ..niby taki ten świat wielki, internetowy ,a swój swego zawsze znajdzie :))) zachwycona jestem także samo jej osobą ,zdjęciami i wytworami rąk ...narazie mam tylko lampion Bara ,ale jest chęć na więcej !!!!! pozdrawiam !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja postanowiłam raczej nie zamawiać gdzie indziej :D Pozdrawiam mile !!!

   Usuń
 7. I ja mam u siebie pudełka Agi i nawet podobnie jak Ty wspominam o niej w moich postach. Już kilku... Ostatnio trafiłam na lustra, które doskonale pasują do tych pudełek.

  OdpowiedzUsuń