SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 3 marca 2014

Dom nad brzegiem czyli "Home by the see"

 
 
 
 
 
 
 Zew natury woła...  pogoda jest piękniejsza, czuć ciepełko i zapach morza nawet teraz,  to fakt ! Widać to zresztą na jednym ze zdjęć z morze bałtyckiego z 2 marca 2014 roku *:) 
 
Bez źdźbła kokieterii mogę stwierdzić, że obie z Kariną możemy tygodniami spędzać czas w domku nad brzegiem morza.  Stawiamy tylko jeden warunek- możemy tak mieszkać tylko latem. Nie jesteśmy "odporne" na szaleństwa matki natury, która gdzie jak gdzie ale nad morzem poddaje każdego człowieka wielkiej lekcji pokory i wytrzymałości... Dziś właśnie przyniosłyśmy kilka zdjęć bajecznego domku nad brzegiem morza. Artystyczny dom w jakim można znaleźć różne mniej lub bardziej potrzebne rzeczy. Tak właśnie mieszkają Artyści. Podziwiamy ich za bezkompromisowość, odwagę i jasne realizowanie stylizacyjnych planów, idei czy koncepcji. Dom został wkomponowany w przestrzeń i nawet wnętrze jest integralną jego częścią. A to jest dopiero SZTUKA !
 
 
 
 
 

 


 

 
 
  
 
                                                                            zdjęcia: Bo Bedre,  Paweł Depta & Tomek Kurzawski m/y Doktor Lubecki
 

5 komentarzy:

 1. Dom marzenie! Skojarzył mi się z malarstwem Edwarda Hoppera,może przez te wydmy na jakich się znajduje.
  pozdrawiam wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. w domku przy plaży - bardzo chetnie mieszkałabym wiosna latem :)))))))))))))))) zdecydowanie tak no i moze czasem zima:))


  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Widok zza okien tego domu tak piękny, że aż brakuje mi słów!

  OdpowiedzUsuń
 4. kuchnia i jadalnia z takim widokiem tylko pozazdrościć
  Pozdrawiam, Hanna
  http://myfirsthome-hanna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Widok za oknami taki, ze ho ho.... moje kołobrzeskie "nadmorze" dalekie od tego...:( , ale w wolniejszych chwilach lecę na plażę i tez mam te cudne widoki:)
  A Pawła widzę znamy obie:)

  OdpowiedzUsuń